Tamer Karadağlı 58. Altın Portakal Ödül Töreni'ne 30 yaş küçük sevgilisiyle katıldı

58. Altın Portakal Ödüllerine Nihal Yalçın ile yaşadığı gerginlikle gündem olan Tamer Karadağlı'nın genç sevgilisi merak konusu oldu.

Tamer Karadağlı 58. Altın Portakal Ödül Töreni'ne 30 yaş küçük sevgilisiyle katıldı

Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Nihal Yalçın, "İstanbul Sözleşmesi’nden vazgeçmeyelim, İstanbul Sözleşmesi yaşatır” dedi. Nihal Yalçın, konuşması bitmeden kendisine ödül veren Tamer Karadağlı'ya da "Artık sus' mu diyorsunuz?" şeklinde tepki göstererek gündem oldu.

"Çocuklar Duymasın" dizisinde hayat verdiği 'Haluk' karakteriyle yıllarca adından söz ettiren, son olarak "Savaşçı" dizisiyle dikkatleri üzerine çeken 54 yaşındaki oyuncu Tamer Karadağlı, özel hayatıyla da gündemde.

tamer karadağlı

Kendisinden 30 yaş küçük piyanist Iraz Yıldız ile sevgili olan Tamer Karadağlı geceye de sevgilisiyle katıldı. SnobMagazin'in haberine göre; ikilinin poz verirken el ele tutuşmaması gözlerden kaçmadı. Herkes genç sevgilinin kim olduğunu merak etti.

tamer karadağlı genç sevglisi

IRAZ YILDIZ KİMDİR?

Iraz Yıldız, bir müzisyen. Piyano çalışmalarına 6 yaşında Çağla Çoker ile başladı. 2006-2009 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuarı'nda eğitim görmeye başladı. 2007 yılında Rusya'da yapılan 3. Gavrilin Genç Yetenekler Yarışması'nda Mansiyon Ödülü, 2009 yılında Sofya’da yapılan Genç Virtüözler Yarışması'nda Mansiyon ödülü, yine aynı yıl Mersin'de düzenlenen 1. Kamuran Gündemir Ulusal Piyano Yarışması'nda Mansiyon Ödülü kazandı.

ıraz yıldız

2009 yılında Uluslararası Müzik Festivali’ne davet edildi. Yine aynı sene 10. Uluslararası Antalya Piyano Festivali Genç Yetenekler Konseri'ne çıktı. MİAM'ın düzenlediği Muammer Sun Onur Gecesi'ne sanatçı Cihat Aşkın'ın çağırısıyla katıldı ve Muammer Sun'un eserlerini seslendirdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2021, 09:42
YORUM EKLE