Taliban'ın zulmünden kaçıp Türkiye'ye kaçan Afganistanlı şarkıcıya Çelik'ten olay yorum!

Taliban zulmünden kaçan Afganistanlılar arasında Şarkıcı Aryana Sayeed de vardı. Türkiye'ye geldiğini duyuran Sayeed'e Çelik'in yaptığı yorum gündem oldu.

Taliban'ın zulmünden kaçıp Türkiye'ye kaçan Afganistanlı şarkıcıya Çelik'ten olay yorum!

Afganistan'daki tüm şehirleri bir bir alan Taliban, geçtiğimiz pazar günü Kabil'e girerek yönetimi ele geçirdi. Taliban güçlerinin 20 yıl sonra ülkeye girmesi ile binlerce kişi ülkeden ayrıldı. Şarkıcı Aryana Sayeed de yüzlerce kişinin bindiği uçakla ülkesinden Türkiye'ye geldi.

afganistanlı şarkıcı

"SİZİNLE PAYLAŞACAĞIM ÇOK HİKAYEM VAR"

Sosyal medya hesabından kendisini Türkiye'ye getiren uçağın içinden paylaşım yapan şarkıcı, "Eve ulaştıktan sonra aklım ve hislerim güvensiz ve şoke edici dünyadan normale döndü. Sizinle paylaşacağım çok hikayem var" dedi.

afganistanlı şarkıcı

"AH BE GÜZELİM"

Şarkıcının bu sözlerini ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan Çelik ise, "Ah be güzelim bizde senin gibi ne hikayeler var" yorumunu yaptı. Çelik'in yoruma kapalı olarak yaptığı paylaşım herkesi şaşkına çevirdi.

Daha sonra kendinisinin sözlerinin yer aldığı haberi de paylaşan Çelik Taliban ile ilgili dikkat çeken bir yorumda bulundu. Çelik gönderisini şöyle yazdı: ""Uyuşturucu merkezi olurken uyanamamış, CIA ülkesinde cirit atmış fark etmemiş, Taliban ülkesini patlatmış tık yok, hem liderleri hem askerleri bunların tamamını satmış, Amerikan askerlerine bebeklerini verecek kadar acizler, erkekleri kadınlarını evlatlarını arkada bırakacak kadar insan ve vatan bilincinden yoksunlar ama ablada göğüsler yüz estetik doruk yapmış ve Afganistan’dan kalkmış bize hikaye anlatmaya gelmiş"

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2021, 09:42

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE