Talat Bulut Müjdeyi Verdi! Nesrin Cavadzade Evleniyor!

Talat Bulut önceki gün Akmerkez’den çıkarken magazinburada.net kameralarına yakalandı. Geçtiğimiz günlerde rol arkadaşı Nesrin Cavadzade ile dans vidosunu yayınlayan oyuncu, Cavadzade’nin aşk hayatıyla ilgili beklenmedik açıklamalar yaptı. İşte detaylar…

Talat Bulut önceki gün Akmerkez’den çıkarken magazinburada.net kameralarına yakalandı. Geçtiğimiz günlerde rol arkadaşı Nesrin Cavadzade ile dans vidosunu yayınlayan oyuncu, Cavadzade’nin aşk hayatıyla ilgili beklenmedik açıklamalar yaptı. İşte detaylar…

“GÜZEL KADINLA DANS ETMEK KEYİFLİDİR”

Muhabirimiz Engin Can Dilekli’nn sorularını yanıtlayan Talat Bulut, çekimlerin iyi gittiğini söyledi. Yasak Elma adlı dizide Halit karakterine hayat veren oyuncu rol arkadaşı Nesrin Cavadzade’yle dans ederken çekilen videosu hakkında konuştu.

Set hallerimiz... @nesrin.cavadzade Yönetmen @saberrider77 @snnaykin

Talat Bulutt (@talatbulutt)'in paylaştığı bir gönderi ()

Sözlerine, “Güzel kadınla dans etmek her zaman çok keyiflidir” diyerek başlayan Bulut “Bir kere dans yeterli ama bundan sonrası herhalde düğününde halay çekmek olacak” dedi.

“NESRİN ÇOK YAKINDA EVLENİYOR”

Konuşmasına devam ederken “Galiba Nesrin çok yakında evleniyor” diyen Talat Bulut, muhabirimizin ‘Aday var mı?’ diye sorması üzerine “Onu bilemem, Nesrin’e soracaksınız. Ben duyumlarımı paylaşıyorum. Adayı bilmiyorum, bilsem de söyleyemem. O sorumluluk bana ait değil çünkü” şeklinde cevap verdi.

“SAKLIYOR SİZDEN!”

Nesrin Cavadzade’nin önceki röportajlarında hayatında kimse olmadığını söylemesi hatırlatılınca Talat Bulut, “Saklıyor sizden demek ki. İş arkadaşı olarak ben size bir şey söylüyorum.” İfadeleri kullandı.

SAĞLIK BAKANLIĞI’NA GÖNDERME YAPTI

Setlerde yaşanan koronavirüs vakalarıyla ilgili konuşan Talat Bulut, “Bizde bayağı ciddi tedbirler alınıyor. Her tatil sonrası mutlaka test yapılıyor. Temmuz’un 15’inden beri çalışıyoruz, herhangi bir vakaya rastlanmadı. Ayrıca Sağlık Bağanlığı’nın söylediği gibi ‘vaka mı desek, hasta mı desek?’ Bir vatandaş olarak nasıl ayırt edeceğimi bilmiyorum.”

“TÜRKİYE’DE PARA KAZANMAK KOLAY DEĞİL”

Pandeminin pek çok ünlü isim gibi kendisini de maddi anlamda etkilediğini söyleyen aktör bu durumu şu sözlerle anlattı: “Ben bir de kız çocuğu okutuyorum Amerika’da. Para kazanmak kolay değil Türkiye’de. Tabii türk parası olarak alıyorum karşılığını, dolar kazanmadığımız için. Amerika’da türk parasıyla okutuyoruz yani.”

"DOKTORLARA SAYGI DUYMAK ZORUNDAYIZ"

Yasak Elma’nın başrol oyuncusu Talat Bulut, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin hedef gösterdiği Türk Tabipler Birliği’ne çektiği bir videoyla sahip çıkmıştı.

TÜRKİYE TABİPLERİ BİRLİĞİ.İyi ki varsınız????????????

Talat Bulutt (@talatbulutt)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bu videoyla ilgili konuşan ünlü oyuncu şunları kaydetti: “Doğru olmayan bir şeyi ben niye söyleyeyim ki? Doğru olmayan, o doktorların varlığını kabul etmeyen insanlar. Elbette doktorlara saygı duymak zorundayız. Onlar insan ayırt etmeden bu mesleği sürdürüyorlar. Ama siz ona ihtiyaç duyduğunuz andan itibaren, iyi ki doktorlar var diyorsunuz. İyileşme süreci tamamlandıktan sonra bu doktorlar kötüdür demek son derece yanlış bir şey. Ben karşıt bir görüş oluşturmuyorum. Sadece doktorun varlığının insanlık tarihinde ne kadar önemli olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Benim ağabeyim de doktor. Hastaya ya da insanlara hizmet anlayışının ne olduğunu iyi kavrayanlardan biridir. O da sanki biz aynı meslektenmişiz gibi o duyguları bize aşılamış bir insandır.”

Daha fazla Talat Bulut ve Nesrin Cavadzade haberi için videolarımızı izleyebilirsiniz...

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2020, 00:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER