Takipçisi Sordu: 'Zayıflayınca Komikliğin de Gitmez Dimi?'

Geçtiğimiz haftalarda kilo vermeye karar verdiğini açıklayan Eser Yenenler, hedefine emin adımlarla ilerliyor. Bu macerasında beş haftayı geride bırakan ve açtığı Youtube hesabı üzerinden zayıflama sürecine dair paylaşımlarda bulunan Yenenler, Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle soru cevap yaptı.

Takipçisi Sordu: 'Zayıflayınca Komikliğin de Gitmez Dimi?'

İstanbul kalabalığından uzak orman içerisinde yeni bir yaşantıya başlayan Eser Yenenler, aynı zamanda ev değişikliği sonrasında hayatında bir değişikliğe daha gitme kararı aldı ve kilo vermek adına yoğun bir tempoya girdi.Sosyal medya hesabından bu süreçle ilgili paylaşımlarda bulunan Yenenler, sürecin nasıl gittiğini merak eden takipçileriyle Instagram hesabı üzerinden bir soru cevap etkinliği de gerçekleştirdi.

'ZAYIFLAYINCA KOMEDİYİ BIRAKACAĞIM'

Çoğunlukla kendisine yöneltilmiş esprili soruları paylaşan Yenenler, “Zayıflayınca komikliğin de gitmez değil mi?” şeklindeki bir soruya “Zayıflayınca komediyi bırakacağım” şeklinde esprili bir yanıt verdi.

eser yenenler

Herhangi bir cerrahi müdahale olmadan kilo vermek isteyen ve bunun için uğraş veren Yenenler kendisine yöneltilen soruları büyük bir içtenlikle yanıtladı.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2020, 11:38

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE