Sütten Ağzı Yanan Alişan Yoğurdu Üfleyerek Yiyor! (Video Haber)

Şarkıcı Alişan, ailesiyle kaza geçirdği son model Range Rover cipi pert olduktan sonra kendisi ve ailesi için en sağlam aracı almak için piyasa araştırmalarına devam ediyor. Henüz alacağı araca tam karar vermeyen Alişan, özelliklerini beğendiği bir aracın test sürüşlerini yapıyor!

Sütten Ağzı Yanan Alişan Yoğurdu Üfleyerek Yiyor! (Video Haber)

Şarkıcı Alişan, ailesiyle kaza geçirdği son model Range Rover cipi pert olduktan sonra kendisi ve ailesi için en sağlam aracı almak için piyasa araştırmalarına devam ediyor.

Henüz alacağı araca tam karar vermeyen Alişan, özelliklerini beğendiği bir aracın test sürüşlerini yapıyor!

"BÖYLE BİR PARA ALMADIM"

Bodrum Günay restoranda sahne almak üzere Muğla'ya seyir halindeyken ailesiyle irlikte Manisa'da trafik kazası geçiren şarkıcı Alişan, önceki akşam Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt ve arkadaşlarıyla Arnavutköy'de görüntülendi. Kazanın ardından ilk kez görüntülenen ünlü türkücü, en sağlam arabayı aradığını söyledi. 

Sigorta şirketinden 1 milyon TL aldığı iddialarına yanıt veren Alişan, "Tabii ki öyle bir para almadım, bu kadar hızlı sonuçlanacak bir durum değil, tüm raporlar çıktığı zaman bakacağız" dedi.

"EN SAĞLAM ARACI ALACAĞIZ"

Yeni alacağı aracı hakkında da konuşan Alişan, "Buse ile en sağlam araba hangisi araştırmasını yaptık, sağ olsunlar yardımcı oldular. Birkaç gün test aşamasında olacağım, kısmet olursa alacağız" dedi.

Alişan, eşi Buse Varol'un hamileliği hakkında ise "Evet biz biliyorduk. Sahnede sizinle paylaşacaktım ama maalesef böyle bir durum oldu. Çok şükür hem Buse hem de karnındaki bebek iyi" dedi.

Elindeki evraklar ile dikkat çeken 44 yaşındaki türkücü, "Demet Akalın ile bir sabah programımız olacak, çalışmalarını yapıyoruz" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2020, 01:31

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE