Survivor’un Şampiyonu Cemal Can Stüdyoya Girdi!

Survivor 2020’yi şampiyon olarak tamamlayan Cemal Can, Samsun Demir ve Mustafa Ceceli ile bir araya gelerek albüm çıkartacağını duyurmuştu. Cemal Can Sever, albüm çalışmaları kapsamında yeni şarkısı için stüdyo çalışmalarına başladı.

Survivor’un Şampiyonu Cemal Can Stüdyoya Girdi!

Survivor 2020 yarışmasının şampiyonu Cemal Can, Samsun Demir ve Mustafa Ceceli ile bir araya gelmiş ve albüm çıkartacağını duyurmuştu. Cemal Can Canseven, yeni şarkısı için stüdyo çalışmalarına başladı.

Çocukluğundan bu yana en büyük hayalinin Survivor’a katılmak olduğunu dile getiren Cemal Can, Survivor 2020’de yarışarak hem çocuk hayalini gerçekleştirdi hem de zorlu geçen yarışmayı şampiyonlukla tamamlayıp çocukluk hayalini taçlandırdı. Survivor sonrası yakın arkadaşı Danla Bilic’le hasret gideren Cemal Can, müzik dünyasına adım atmak için hazırlanıyor.

STÜDYO ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Survivor programında Acun Ilıca ve ekibinin ortaya çıkardığı Ünlülerle Anlat Bakalım formatına şarkıcı Mustafa Ceceli de katılmıştı. Uzaktan bağlantı ile Survivor’a konuk olan başarılı şarkıcı, yarışmacı Cemal Can’a sürpriz bir teklif yapmıştı. Ünlü prodüktör Samsun Demir’in albüm teklifinin Cemal Can’a iletilmesi, başarılı yarışmacıyı bir hayli heyecanlandırmıştı.
Cemal Can, geçtiğimiz günlerde Samsun Demir ve Mustafa Ceceli ile buluştu. Müzik dünyasına atılmaya hazırlanan Cemal Can, eğitimlere başladığını ve ilk albüm çalışması için stüdyoya girdiğini açıkladı. Mustafa Ceceli ile şarkısın hazırlayan Cemal Can, bu heyecanlı anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE