Survivor’a Giden Cemal Hünal’a Eşinden Mesaj Var!

Survivor 2021’e giden Cemal Hünal’a eşi Lale Cangal’da destek mesajı geldi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Cangal’ın sözleri takipçilerini duygulandırdı.

Survivor’a Giden Cemal Hünal’a Eşinden Mesaj Var!

TV 8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor 2021 9 Ocak Cumartesi günü ekranlara gelecek. Survivor 2021’de ünlüler takımında yarışacak olan Cemal Hünal'a eşi Lale Cangal'dan duygusal bir destek mesajı geldi.

“GERÇEKTE YORUM YAPAMIYORUM..”
44 yaşındaki eşine destek mesajı yayınlayan Cangal eşinden ayrı kalacağı için üzgün olduğunu belirterek "Ben sevdiklerimi paylaşamazken öyle bir iş çıkar ki, 7-24 paylaşmak zorunda kalırsın. İşte o yüzden artık onu sosyal medyamdan sakınmayacağım. Bir de kendi iyi çıktığım fotoğrafları koymak aslında tarzım değil ama bu adamla fotoğrafım cidden az... 'Sizce Cemal hayatının normalini yaşamaya mı gitti, yarışmaya mı gitti?' bunu zamanla göreceğiz... 'Sizce sabır ve açlık performansı nasıl olacak?' Ben gerçekten yorum yapamıyorum. Göreceğiz" sözleriyle eşine destek oldu.

“TAM BANA GÖRE..”

Survivor’a Giden Cemal Hünal’a Eşinden Mesaj Var!
Survivor 2021’nin tanıtımında konuşan Cemal Hünal’ın, "Köpek balıkları, zehirli vatozlar, bolca yılan, iguanalar, tarantulalar, kocaman ıssız bir ada. Tam bana göre" sözleri dikkat çekmişti. Ünlü oyuncunun yarışmaya katılacağını programın yapımcısı Acun Ilıcalı, "Issız Adam... Issız Ada...:)" sözleriyle duyurmuştu.

Survivor’a Giden Cemal Hünal’a Eşinden Mesaj Var!

2008 yılındaki Issız Adam filmiyle hafızalara kazınan başarılı oyuncu, Paramparça, Diriliş Ertuğrul ve Tozkoparan gibi dizilerde de rol almıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER