Survivor yarışmacısı Duygu Bal hastanelik oldu: Korkudan sokağa çıkamıyorum!

Survivor 2014 yarışmacılarından eski voleybolcu Duygu Bal, sokakta 5 köpeğin saldırısına uğradı. Ölümden dönen Duygu Bal, kanlar içerisinde kaldı.

Survivor yarışmacısı Duygu Bal hastanelik oldu: Korkudan sokağa çıkamıyorum!

Survivor eski yarışmacılarından Duygu Bal, Sarıyer'de sahipsiz köpeklerin saldırısına maruz kaldı. Köpeğini gezdirdiği esnada, sahipsiz 5 köpeğin saldırısına uğradığını aktaran Duygu Bal, yaşadığı dehşeti Takvim'e anlattı.

duygu bal survivor

SALDIRIYA UĞRADI!

Korkunç bir facia yaşadığını ifade eden Duygu Bal, saldırısına uğradığı köpekleri daha önce sokakta beslediğini de ifade etti.

duygu bal köpeği

Duygu Bal, “Korkunç bir facia yaşadım. Hem de sokağımda beslediğim köpeklerin saldırısına uğradım. 5 köpek sinsice bize saldırdı. Minik köpeğimi tasmasından çekerek kucağıma alınca korkuyla benim burnumu ısırdı.'' 

duygu bal instagram

"KUDUZ AŞISI OLUYORUM, KÖPEĞİMİN PSİKOLOJİSİ ÇOK KÖTÜ"

''Onu kucağıma almasam diri diri yiyeceklerdi. O sırada köpeklerden bir tanesi elimi ısırdı. Koştuk bir apartmanın kapısı açıktı. Kendimi içeri attım. Burnum kanıyordu. Oradakiler yardım etti. Şu an kuduz aşısı oluyorum. Köpeğimin yaralarını tedavi ediyoruz. Psikolojisi çok kötü” dedi.

duygu bal instagram

Tek isteğinin sokaktaki başı boş köpeklerin alınması olduğunu söyleyen Bal, “Gerekirse Sarıyer Belediyesi’nin önünde yatarım. Korkudan sokağa çıkamıyorum. Belediye bu kadar sorumsuz olamaz. Aynı yerde başka küçük bir köpeği öldürmüşler” diye konuştu.

duygu bala köpek saldırdı

Uzun boylu olmanın avantajını gördüğünü söyleyen Bal, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ben uzun boylu ve sporcu olmanın ne işe yaradığını o an gördüm. Kısa boylu ya da biraz güçsüz biri olsam asla kurtaramazdım kendimi.”

duygu bal bikini

duygu bal sexi pozLar

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2021, 22:36

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE