Survivor yarışmacısı Aycan Yanaç Onur Suygun ile Aşk mı Yaşıyor?

Yarışma programı Survivor’da geniş bir hayran kitlesine ulaşan Aycan Yanaç yaz tatilinin tadını çıkartıyor. Güzel yarışmacı, tatiline dair paylaşımlar yaparken adı aşk dedikodularına karıştı. Söylentilere göre Aycan, Dj Onur Suygun ile aşk yaşıyor.

Survivor yarışmacısı Aycan Yanaç Onur Suygun ile Aşk mı Yaşıyor?

Survivor programının final yapmasıyla birlikte yarışmacılar akın akın tatile gitti. Yaz tatilinin tadını Çeşme’de çıkaran Aycan, önce Sercan Yıldırım’la vakit geçirdi. Sercan Yıldırım’ın kardeşi Tezcan’ın düğününden sonra Çeşme’ye beraber yola çıkan ikiliye Survivor’ın sevilen isimlerinden Yasin Obuz da katıldı.
Arkadaşlıklarını İstanbul’da pekiştiren Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç’a, Aşkım Burçe Tınay da dahil oldu. Sosyal medyada hayranları tarafından ilgiyle takip edilen Aycan Yanaç herkesi şaşırtan bir hareket yaptı. Aycan ve Aşkım’ın tatilinde Survivor Burak’ın da yer alması sevenleri tarafından “Aycan ile Burak aşk mı yaşıyor” dedikodularına yol açtı.


Tüm bu dedikodular sürerken, bir başka dedikodu daha gündeme geldi. Aycan Yanaç, iki gece üst üste Dj Onur Suygun ile birlikte görüntülendi. İki isimden de konuya dair bir açıklama yapılmazken, sevenleri iki gece üst üste aynı mekanda olmalarının tesadüf olmadığını yorumladı.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2020, 09:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER