Survivor Yarışmacısı 5 Günlük Tatil İçin Eşiyle Birlikte Servet Harcadı!

Survivor yarışmasına 2014 yılında katıldığında hırsı ve diğer yarışmacılarla olan kavgalarıyla akıllarda kalan Sahra Işık, 2019 yılında İdris Aybirdi ile evlendi. Sahra Işık, yaz tatili için Marmaris D Maris Bay'ı tercih etti. İdris Aybirdi ile tatilde kesenin ağzını açan Sahra Işık, 5 günlük tatil için küçük bir serveti gözden çıkardı.

Survivor Yarışmacısı 5 Günlük Tatil İçin Eşiyle Birlikte Servet Harcadı!

Survivor yarışmasına 2014 yılında katıldığında hırsı ve diğer yarışmacılarla olan kavgalarıyla akıllarda kalan Sahra Işık, 2019 yılında İdris Aybirdi ile evlendi.

sahra ışık marmaris

Sahra Işık, yaz tatili için Marmaris D Maris Bay'ı tercih etti. İdris Aybirdi ile tatilde kesenin ağzını açan Sahra Işık, 5 günlük tatil için küçük bir serveti gözden çıkardı.

Survivor yarışmasıyla adını duyuran Sahra Işık, eşi İdris Aybirdi ile tatile çıktı. Marmaris tatili için kesenin ağzını açan çift, 5 gün için 70 bin TL harcadı.

sahra ışık marmaris d maris bay

"İDRİS BENİ KIZDIRINCA İÇİNDEN ŞAİR ÇIKAR"

Sahra Işık, 1 yıl önce evlendiği eşi İdris Aybirdi için sosyal medyada düşüncelerini, "Aşkım doydun mu? dediğinde “Seni sevmeye mi?” diyen bir erkek düşünün kızlar. Düşündünüz mü?Yok öyle bişey tabi! Dağılabilirsiniz. İdris bazen öyle tabi ama genelde bu romantikliği özel günleri saymıyorum ya da bir şey isticekse melek olur! Beni sinirlendirdiğinde görüceksiniz onu içinden şair çıkar" sözleriyle açıkladı. Kurban Bayramını tatil yaparak geçirmek isteyen Sahra Işık İdris Aybirdi ikilisi, kesenin ağzını açtı.

sahra ışık idris aybirdi

5 GÜN İÇİN 70 BİN TL

Sosyal medyadan paylaştıkları fotoğraflarla dikkat çeken ünlü ikili, Kurban Bayramı için çıktıkları 5 günlük tatil için 70 bin TL harcadı. Öte yandan İdris Aybirdi, eşi ve ailesi için 60 kurban kestirerek Afrika'daki kimsesiz çocuklara dağıttı.

sahra ışık idris aybirdi club

SAHRA IŞIK KİMDİR?

Sahra Işık, 1991 yılında dünyaya geldi. Voleybolcu kimliğiyle tanınan Sahra Işık, Fenerbahçe'deki kariyerinin yanı sıra modellik de yaptı. 2013 yılında yapılan Best Of Model yarışmasında 3. olan Survivor Sahra Işık, Malezya'da düzenlenen dünya güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etti.

İlk kez 2014 yılında Survivor'a katılan Sahra Işık 2018'de All Starlar takımında yer aldı. Hırsı, mücadelesi ve yarışmacılarla olan kavgalarıyla akıllarda kalan isimlerden biri olan Sahra Işık 2019 yılında ise evlendi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2020, 10:18

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE