Survivor Parviz Abdullayev Oyuncu Oluyor (Video Haber)

Survivor 2020’de yarışan ve birleşme partisi öncesi son elenen isim olan Parviz Abdullayev, magazinburada.net mikrofonuna konuştu. Survivor sonrası hayatında değişenleri anlatan Azerbaycan’lı Abdullayev oyunculuk yapmak istediğini söyledi.

Profesyonel dövüşçü Parviz Abdullayev, yarışmadan elendikten sonra memleketi Azerbaycan’a gitmiş. Çocuklarını görüp biraz kaldıktan sonra İstanbul’a gelen Parviz Abdullayev, Türkiye’de işler yapmak istediğini söyledi. Ünlü dövüşçü, İstanbul’a duyduğu sevgiyi ise “İstanbul’a taşınmayı düşünüyorum. İstanbul sevdiğim bir şehir. Bana sorsalar Bakü’den sonra nerede yaşarsın diye, tabi ki İstanbul derim” sözleriyle ifade etti.

SURVİVOR’DAN SONRA BENİ HERKES TANIDI”

Survivor yarışmasının hayatında çok önemli bir yer tuttuğunu söyleyen Parviz Abdullayev, yarışmaya katılmanın tanınmasına büyük etkisi olduğunu belirtti. “Bakü’de on milyon kişi varsa bir milyon kişi tanıyordu. Survivor’dan sonra herkes tanıyor beni” diyen Abdullayev, yolda yürürken tanınıyor olmaktan da hayli memnun.

ALL STAR’A DA KATILMAYI DÜŞÜNÜYORUM”

Eski Survivor yarışmacısı Parviz Abdullayev, “Kısmet olursa Survivor All Star’a da katılmayı düşünüyorum” dedi. “Çağırırlarsa yok demem, giderim” diye de ekledi.

“OYUNCU OLMAK İSTİYORUM”

Survivor’un başarılı yarışmacısı Abdullayev oyunculuk eğitimi almaya başlayacağını açıkladı. Bazı projeleri olduğunu söyleyen Kobra Parviz “oyuncu olmak istiyorum” dedi.

EŞKIYA, ÇUKUR, RAMO…

Ekranlarda hangi rollerle karşımıza çıkacağını sorduğumuz Parviz Abdullayev, sorumuza soruyla karşılık verdi.  “Esprili bir şekilde “Benim yüzüme hangi rol yakışır?” diye sordu. Hemen ardından kendi sorusunu, “Eşkıya, Çukur, Ramo… böyle diziler daha uygun olur bana.” şeklinde kendisi cevapladı

BARIŞ’IN ŞAMPİYON OLMASINI İSTİYORDUM”

Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven olmuştu. Kobra Parviz’e bu konudaki düşüncelerini sorduğumuzda, hiç düşünmeden “Barış” dedi ve ekledi “Barış’la şimdi de görüşüyoruz. Barış benim arkadaşım. Cemal Can ‘da bizim kardeşimiz. Türk halkı nasıl uygun gördüyse saygı duyarız”

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2020, 01:46

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE