Survivor Panorama Sunucularının Nisa-Barış Yorumları Olay Oldu!

Survivor yarışmacıları Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı birlikte görüntülenmiş, ikilinin sarmaş dolaş dans etmesi, "Yeni bir aşk mı doğuyor?" dedirtmişti. Hatta birlikte Yılmaz Vural'ın evindeki yemeğe katılmaları olay oldu. İkili hakkında Semih Öztürk ve Melisa Emirbayer'in paylaşımları ise sosyal medyada dikkat çekti.

Survivor Panorama Sunucularının Nisa-Barış Yorumları Olay Oldu!

Survivor 2020’nin en büyük yıldızlarından Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı sarmaş dolaş görüntülenmişti. Bu görüntülerin ardından aşk iddialarıyla gündeme gelen ikili ise henüz bir açıklama yapmadı. Nisa ve Barış hakkında sosyal medya ise çok sayıda yorumla çalkalanıyor. Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı’nın fanları bu haberi mutlulukla karşılasa da tatsız yorumlar da sosyal medyada yer alıyor.

'ÇEKİN PİS ELLERİNİZİ'

Survivor Panorama’da yorumculardan biri olan Melisa Emirbayer Nisa Bölükbaşı ile ilgili attığı tweetle dikkat çekti.

“O bir KADIN. Yaptığı her şeyin hesabını sadece kendine verir çekin pis ellerinizi. Yaşadığımız yaşantımızdan, şerefimizden sadece ben demeyi bilmeli insan. O bir ADAM. Yaptığı davranışların sadece tek kilit noktası şerefidir” dedi.Ancak Melisa Emirbayer’in bu yorumuna olumsuz tepkiler de vardı.

semih öztürk melisa emirbayer

SEMİH ÖZTÜRK’TEN ‘KARDEŞ AYAĞI’ YORUMU

Yaptığı aykırı yorumlarla her zaman gündemde yer edinen Semih Öztürk ise “Kardeş ayağı” tweetiyle gündem oldu. Ancak bu tweetin Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı ile ilgili olup olmadığı belli değildi.Ancak Öztürk’ün bu yorumu da yarışma boyunca “kardeş gibiyiz” diyen ikiliye bir gönderme olarak algılandı. Ancak Öztürk’ün bu sözü kim için söylediği bilinmiyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 12:36

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE