Survivor Nisa’dan Barış Murat Yağcı’ya Destek!

Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının sona ermesinden sonra programda popülerliğini arttıran isimler bir bir yeni işlerini açıklamaya başladı. Yeni işleriyle gündeme gelen Survivor yarışmacıları kervanına Barış Murat Yağcı da katıldı. Yağcı’ya destek ise Survivor Nisa Bölükbaşı’ndan geldi.

Survivor Nisa’dan Barış Murat Yağcı’ya Destek!

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2020’de yarışan ve programı ikinci olarak bitiren Barış Murat Yağcı’nın hayranları yakışıklı yarışmacının yeni projelerini büyük bir sabırsızlıkla bekliyordu. Hayranlarının ısrarlarına dayanamayan fenomen yarışmacı oyunculuk kariyerine dönmeden önce sosyal medyaya göz kırptı. Barış Murat Yağcı Youtube kanalı açtığını duyurdu. İlk videosunu yayınlayan Yağcı’ya destek ise Survivor Nisa Bölükbaşı’ndan geldi.

İLK İZLEYEN NİSA OLDU

Survivor programının final yapmasıyla beraber yarışmacıların özel hayatı yakın markaja alındı. Yaşadıkları polemiklerle gündeme gelen yarışmacıların arasındaki aşk iddiaları ise uzun bir süre sosyal medyayı meşgul etti. Haklarında aşk haberleri çıkan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı iddialara karşı sessizliğini korurken görüşmeye devam etmeyi seçti. Barış Murat Yağcı’nın Youtube videosunu izleyen ilk kişiler arasında Nisa Bölükbaşı'nın yer alması bir kez daha iddiaları güçlendirdi.

nisa

Barış Murat Yağcı’nın ilk Youtube videosunun lansmanına Nisa Bölükbaşı damga vurdu. Sosyal medya hesabından videonun görüntüsünü paylaşan güzel yarışmacının heyecanlı halleri takipçilerinin gözünden kaçmadı. Survivor Nisa videonun tanıtım gecesinden görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE