Survivor Evrim Canlı Yayında Duygusal Anlar Yaşadı

Geçtiğimiz gün Lerzan Mutlu'nun programına konuk olan Survivor 2020'nin dikkat çeken isimlerinden Evrim Keklik, annesinden bahsederken duygusal anlar yaşadı.Güzel yarışmacı, göz yaşlarını tutamadı.

Survivor Evrim Canlı Yayında Duygusal Anlar Yaşadı

Survivor 2020'nin yılmadan mücadele eden yarışmacısı Evrim Keklik, Lerzan Mutlu'nun "Lerzan'la Çok Mutlu" programına konuk oldu.Survivor'da olduğu dönemi anlatan Evrim Keklik, yarışmada annesini çok özlediğinden bahsederken duygusal anlar yaşadı. Lerzan Mutlu gözyaşlarına hakim olamayan Evrim'in yanına oturup peçete uzatıp sakinleştirmeye çalıştı


"ANNENİZİN DEĞERİNİ ANLAYIN"
 Anne kelimesini duyunca duygulanan Keklik, "Anne farklı şimdi, ilk defa annemden bu kadar uzak kaldım. Orada kavga ediyorsun. Sırtından bıçaklanıyorsun. Güvendiğin insanlar fısır fısır senin söylediklerini başkasına söylemiş. Onlardan kaçıp birine sığınamıyorsun. Annem hep bana derdi yapma yapma. Orada akıl verenin de yok. O yüzden çok üzüldüm. İşte ben orada annemin değerini anladım. Oraya gidin önce annenizin değerini anlayın, sonra da yemeğin değerinin anlayın" dedi.

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE