Survivor'da yarışan Öykü Çelik evlillik hazırlığı yaptığı sevgilisinden ayrıldı

Geçtiğimiz yıl İsmail Berhan'la aşk yaşamaya başlayan Öykü Çelik, Survivor adasından elenip ülkeye döndükten sonra sürpriz bir ayrılık haberiyle gündeme geldi.

Survivor'da yarışan Öykü Çelik evlillik hazırlığı yaptığı sevgilisinden ayrıldı

Sevgilisi İsmail Berhan ile evlilik hazırlığında olan Öykü Çelik, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla ayrıldıklarını söyledi. Çelik paylaşımında, "Basın mensuplarından hassasiyet rica ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Ünlü oyuncu Öykü Çelik, Survivor 2021 yarışmasından geçen haftalarda elenmişti. Survivor yarışmasından döndükten sonra sevgilisi İsmail Berhan tarafından evlilik teklifi alan Öykü Çelik, düğün hazırlıklarıyla uğraştığını dile getirmişti.

öykü çelik ismailş berhan

"SAYGI ÇERÇEVESİNDE İLİŞKİMİZİ BİTİRDİK"

Evlillik arefesindeki Çelik, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla herkesi şok etti. Çelik, "İsmail Berhan Perinçekli ile söz konusu olan ilişkimiz karşılıklı anlayış ve saygı çerçevesi içerisinden bitmiş bulunmaktadır. Sevgili basın mensubu arkadaşlardan ilişkide olduğumuz dönemdeki gibi ayrılığımıza karşı da hassasiyeti göstermelerini rica ediyorum. Sevgiler" açıklamasıyla ilişkisinin bittiğini söyledi.

İSMAİL BERHAN KİMDİR?

Emlak danışmanlığı yaptığı öğrenilen İsmail Berhan ile Öykü Çelik'in evliliğe giden ilişkilerinin sürpriz bir kararla ayrılıkla sonuçlanması şaşırttı.

Öykü Çelik, 2014-2015 yılları arasında iş adamı Ahmet Murat Çakan ile evlilik yaşayıp ayrılmıştı.

ismail berhan öykü çelik

ÖYKÜ ÇELİK KİMDİR?

Öykü Çelik, 13 Temmuz 1987, İstanbul'da doğdu. Öykü Çelik Trabzon Lisesi'nde okuduğu dönemde, bir arkadaşının tavsiyesi üzerine tiyatro kursuna gitti. Öykü Çelik 1.70 metre boyunda, 60 kilo ve yengeç burcudur.

öykü çelik

Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünde öğrenci olduğu dönemde geçirdiği bir trafik kazası sonucu vücudunda yanıklar meydana geldi. Tedavi sürecinden dolayı eğitimini yarım bırakmak zorunda kaldı. İyileşince özel oyunculuk dersleri aldı.İlk oyunculuk deneyimini 2006 yılında 'Selena' adlı dizide 'Eda' rolüyle yaşadı. Buz pateni, futbol, kayak, roller skate gibi spor dallarına merakı ve ilgisi vardır. 2014-2015 yılları arasında iş insanı Ahmet Murat Çakan ile evlilik yaşadı.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2021, 20:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER