Survivor Çağan Atakan Arslan para için eşine bakın ne yaptı

Avatar lakabıyla tanınan Survivor şampiyonu Çağan Atakan Arslan, iddia uğruna eşini havuza attı. Eşi Serap Korkmaz’ın intikamı ise acı oldu.

Survivor Çağan Atakan Arslan para için eşine bakın ne yaptı

2016 yılında Survivor’da ünlüler takımında mücadele ederek 5 aylık zorlu maratonun ardından şampiyonluğa ulaşan Avatar lakaplı şampiyon Çağan Atakan Arslan, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile gündeme oturdu.

Survivor Çağan Atakan Arslan para için eşine bakın ne yaptı

PARA İÇİN HAVUZA ATTI

Eşi Serap Korkmaz ile fotoğraf çektirdiği sırada arkadaşının “Serap’ı suya at 500 TL vereceğim” sözleriyle gaza gelen Arslan, hiç düşünmeden eşini havuza attı.

SOSYAL MEDYAYI İKİYE BÖLDÜ

Arslan o anları sosyal medya hesabından paylaştı ancak yaptığı hareketle takipçilerini ikiye böldü. Bazı sosyal medya kullanıcıları, “Hiç hoş değil”, “Eşine ayıp etmiş” gibi yorumlarda bulunurken bazı kullanıcılar ise “Ne var bunda eğlenmişler işte” şeklinde yorumlarda bulundu.

İNTİKAM GECİKMEDİ

Ancak, Serap Korkmaz’ın da intikamı acı oldu. Korkmaz yaptığı paylaşıma "500 tl verseler de ben yapmazdım , ama sizler ve kendim için bu intikamı almam gerekiyordu. 48 kilo gördün hafife aldın. Kafanda yumurtayı kırdım ama yine insaflıyım deterjanlı suyla temizledim" notunu düştü.

Ertem Engin


İletişim Hesapları
YORUM EKLE