Survivor Berkan'ın Sevgilisi Lale Onuk'un Acı Kaybı!

Ekranların fenomen yarışma programı Survivor 2020 yarışmasıyla ünlenen Berkan Karabulut'un Miss Turkey güzeli sevgilisi Lale Onuk zor günler yaşıyor. Onuk, sosyal medya hesabından köpeği Yoko’yu kaybettiğini söyledi, acısını takipçileriyle paylaştı.

Survivor Berkan'ın Sevgilisi Lale Onuk'un Acı Kaybı!

Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının son etabından dikkatleri üzerine çeken Berkan Karabulut programın final yapmasıyla beraber İstanbul’daki hayatına döndü. Abisi Hakan Karabulut’la birlikte spor salonu işleten fenomen yarışmacının Miss Turkey güzeli sevgilisi, güzelliği ve sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.  Lale Onuk’un yarışmadan sonra takipçi ve paylaşım sayısı arttı. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Onuk’un son paylaşımı sevenlerini üzdü. Köpeği Yoko’yu kaybettiğini söyleyen Onuk acısını takipçileriyle paylaştı.

lale onuk

‘BENİM GÜZEL KIZIM’

Köpeği Yoko’yla çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Lale Onuk gönderisine, “Benim güzel Yoko’m, kızım, meleğim, en yakın dostum. Sen hep benim kalbimin en güzel yerinde olucaksın. Seni çok seviyorum” notunu ekledi.

lale onuk

Lale Onuk’a ilk destek yorumu ise sevgilisi Berkan Karabulut’tan geldi.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2020, 20:28

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE