Survivor Aycan Yanaç O İsimle Aşk Mı Yaşıyor?

Survivor 2020 yarışmacıları Burak Yurdugör ile Aycan Yanaç, birlikte tatile çıktı. Burak ve Aycan’ın beraber tatil yapması kafaları karıştırırken,“Aycan ile Burak aşk mı yaşıyor” sorularının gündeme gelmesine neden oldu. İkilinin yakınlığı ise hayranlarını heyecanlandırdı. 

Survivor Aycan Yanaç O İsimle Aşk Mı Yaşıyor?

Survivor 2020 sezonuyla adını geniş bir kitleye duyuran Aycan Yanaç, Ege kıyılarına doğru yola çıktı.Yaz tatilinin en keyifli anlarını sosyal medya hesabından paylaştı.Ünlüler takımında yarışan ve yarışma süresince yakın arkadaş olmayı başaran isimler beraber tatil yapmayı seçti.

Yaz tatilini Çeşme’de sürdüren Survivor Aycan ilk olarak Sercan Yıldırım'la zaman geçirdi. Sercan Yıldırım'ın kardeşi Tezcan'ın düğününden sonra Çeşme'ye doğru beraber yola çıkan ikilinin aracında Survivor'un sevilen isimlerinden Yasin Obuz’'da yer aldı.
Dostluklarını İstanbul’da pekiştiren Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç’a sonrasında ise Aşkım Burçe Tunay katıldı. Hayranlarının her anını büyük dikkatle takip ettiği Aycan Yanaç’tan şaşırtan bir hamle geldi. Aycan ve Aşkım’ın tatilinde Survivor Burak’ın da yer alması sosyal medyada “Aycan ile Burak aşk mı yaşıyor” sorularının gündeme gelmesine neden oldu.

YENİ AŞK MI DOĞUYOR?

Çeşme’de yazını eğlenceli bir şekilde geçiren Survivor Aycan hakkında çıkan aşk haberleriyle bir kez daha gündeme geldi. Yarışma boyunca çok az iletişim kuran Survivor Burak ve Aycan’ın beraber tatil yapması kafaları karıştırdı. Gönüllüler takımında yer alan ve yarışmaya kısa bir süre içinde veda eden Burak Yurdugör’ün sosyal medya hesabından Aycan Yanaç ile paylaştığı video bir anda aşk iddialarının fitilini ateşledi. İkilinin yakınlığı ise hayranlarını heyecanlandırdı. 
 
 

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 09:03

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE