Survivor Ardahan, Barış-Nisa İçin Yorumu Kafa Karıştırdı: Bence Var!

Survivor Nisa ve Barış, geçen günlerde samimi fotoğrafları ile gündeme düştü ve akıllara sevgili olup olmadıklarını sorusunu getirdi. Bu konu üzerine Ardahan'dan yorum geldi...

Survivor Ardahan, Barış-Nisa İçin Yorumu Kafa Karıştırdı: Bence Var!

Demet ve Alişan sabah programına davetli olan Survivor Ardahan, geçenlerde gündeme bomba gibi oturan bir görüntü hakkında konuştu. Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı ikilisinin sarmaş dolaş fotoğrafları hakkında çarpıcı ve şaşırtan iddialarda bulundu.

Geçenlerde Survivor 2020 yarışmacılarından olan Barış Murat Yağcı ve yarışmada kardeşine benzettiği Nisa Bölükbaşı ikilisinin sarmaş dolaş bir görüntüsü internet ortamına bomba gibi düşmüştü. Bu durum üzerine hiçbir açıklama yapmayan bu ikilinin konusu hala dolaşırken Survivor 2020 yarışmacısı olan Babuş Ardahan, Nisa’nın yakın arkadaşı olduğunu söyledi ve bu ikili sessizliğini hala korurken yorumunu esirgemedi.

“Var Gibi Gözüküyor”

   Sosyal medya kullanıcısı olan Demet Akalın, yarışmacıların hala yaşadığı her türlü detayı takip ediyor, hiçbir şeyi kaçırmıyor. Barış ve Nisa’nın samimi fotoğrafı gündemde iken Demet Akalın da Ardahan’a bu fotoğraf hakkındaki düşüncelerini sordu ve bu konu hakkında hiçbir net bilgisi olmadığını dile getiren Ardahan, kullandığı cümleleri de özenle seçerek konuşmaya dikkat etti. Barış’ın yakışıklılığını Nisa’nın da güzelliğinin altını özellikle çizen Ardahan “Olabilir, neden olmasın?” açıklamasını yaptı. Ayrıca Ardahan “Fotoğrafa bakınca aşk var gibi görünmekte” söylemi ile kafaları karıştırdı. Çünkü adada olanları o biliyordu ve hayır olamaz gibi br söylemde bulunmaması kafaları karıştırdı.

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE