Sürpriz Gelişme! Eski Eşler Hande Demir ile Erdinç Acar Barıştı mı?

Erdinç Acar’dan boşandıktan sonra Cevdet Taşçeken’le flört eden Hande Demir’in ilişkisinin sonlandığı ortaya çıktı. Çocukları için sık sık bir araya gelen eski eşlerin, yeniden barışıp barışmayacağı merak konusu oldu.

Sürpriz Gelişme! Eski Eşler Hande Demir ile Erdinç Acar Barıştı mı?

Geçen temmuz ayında 14 yıllık eşi Erdinç Acar’la yollarını ayıran ve sonrasında ağustos ayında Cevdet Taşçeken ile flört etmeye başlayan Hande Demir’in yeni ilişkisinin sonlandığı ortaya çıktı. Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre umduğunu bulamayan Demir, kısa sürede Taşçeken’den ayrıldı. Erdinç Acar da boşandıktan sonra milli voleybolcu Duygu Bal ile yakınlaşmış, fakat yakınlaşma ilişkiye dönüşmeden ikili ayrı yollara gitmeye karar vermişti.

Sürpriz Gelişme! Eski Eşler Hande Demir ile Erdinç Acar Barıştı mı?

MERAK KONUSU OLDU…

Eski eşler, üç çocuklarının iyiliği için ilişkilerini dostane bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. 2006 yılında Las Vegas’ta nikah masasına oturduktan sonra 2010’da boşanan çift, ayrılığa daha fazla dayanamayıp aynı yıl yeniden barışıp evlenmişti. Üçüncü kişilerle yaşadıkları hayal kırıklıklarından sonra Hande Demir-Erdinç Acar çiftinin ikinci kez barışıp barışmayacağı ise merak konusu oldu.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE