Süperstar Ajda Pekkan'dan Süper İndirim! Yalısını Bakın Kaça Satıyor?

Geçtiğimiz günlerde adı ünlü şarkıcı Hakan Altun'la aşk dedikodularına karışan Ajda Pekkan Zekeriyaköy’deki yalısını 3 yıldır alıcı çıkmayınca istediği fiyatta yüzde 50 indirimle satışa sundu.

Süperstar Ajda Pekkan'dan Süper İndirim! Yalısını Bakın Kaça Satıyor?

Geçtiğimiz hafta Bodrum’da yaşayan Hakan Altun ve Ajda Pekkan'ın aşk yaşadığı iddiası, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Süperstar, şimdi ise satışa sunduğu yalısı ile gündemde . Pekkan, 3 yıl önce 40 milyon liraya satılığa çıkardığı üç katlı villa için çok sayıda emlakçıyla anlaştı. Ancak hiçbiri eve alıcı bulamadı. Evi satmakta kararlı olan sanatçı sonunda çareyi büyük bir indirim yapmakta buldu. Fiyatı 20 milyon liraya düşen yalı, şimdi yeni sahibini bekliyor.

ALTI ODA İKİ SALON

Toplamda 1100 metrekare arsa üzerine inşa edilen villanın kullanım alanı ise 960 metrekare. Özel olarak dekore edilen villada 6 oda ve 2 salon bulunuyor.

ajda pekkan yalı

YİRMİDÖRT SAAT KORUNUYOR

Evin içerisinde spor salonu, asansör, hizmetli yaşam alanı ve çalışma odası yer alıyor. Büyük bir havuza sahip olan ev 24 saat özel güvenlikler tarafından korunuyor.
 

ajda pekkan yalı

KARANTİNA KURALLARI KOYDU

Karantinada günlerini ultra lüks villasında geçiren Ajda Pekkan, Bahçeköy’deki minik sarayında neler yaptı?

Ajda Pekkan'ın 1100 metrekarelik villasının her köşesi dezenfekte edildi. 1100 metrekarelik villasını içten ve dıştan temizletmek 30 bin TL’ye mal oldu.

ajda pekkan yalı

*Evdeki aksesuar, biblo, halı gibi eşyaları depoya kaldırttı. Dekarosyonu değiştirdi. Salon, yatak odası ve banyosu her gün ilaçlı sularla temizleniyor.

* 2 yardımcısı da maske kullanıyor. Evde de sosyal mesafe kuralına uyuyorlar.. Her sabah 1 saat koşu bandında yürüyor, jimnastik hareketlerinin ardından 30 dakika yoga yapıyor.

ajda pekkan yalı

*Sahne performansını korumak için 1 saat nota, ses açma, repertuvar çalışıyor.*Evde doğal yollarla hazırladığı maskeler yapıyor.

* Lüks villanın mutfağı da her gün ilaçlı sularla temizleniyor.* Ajda Pekkan eve asla misafir kabul etmiyor.

* Süperstar, evindeki bazı eşyaları da kaldırtarak daha ferah bir ortam yarattı.
 

NE OLMUŞTU?

Hakan Altun ve Ajda Pekkan’ın aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü.  Pekkan ve Altun'dan ortaya atılan iddiayla ilgili açıklama gelmişti.

Altun, “Ajda Pekkan ile müzik ve dostluk dışında bir ilişkimiz yoktur. Kendisine olan hayranlığım dışında dedikoduya mahal bırakacak bir davranışım da olmamıştır. Aslı astarı olmayan bir iddiayla gündeme gelmek beni ziyadesiyle üzmüştür.”
Hakan Altun’un yalanmasının ardından Ajda Pekkan’dan da bir açıklama geldi. Süperstar yaptığı açılamada Hakan Altun ile sürekli görüştüklerini kaydederek “Böyle güzel bir dostluğa aşkı sıkıştırmak tuhaf. Öyle bir şey yok. Olsaydı da inanın açıkça söylerdim. Müzikal anlamda ortak çalışmalar olabilir” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2020, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER