Şükrü Özyıldız'dan Gülümseten Paylaşım: Karantina Dönemi Ve Sonrası

Yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız, şimdilerde pek çok ünlü isim gibi karantina yüzünden gecikmiş yaz tatilinin keyfini çıkarıyor. Özyıldız, Buda heykeli üzerinden karantina dönemine dair esprili bir göndermede bulundu. “Karantina dönemi ve sonrası” notunu düşen oyuncu'nun fotoğrafı binlerce beğeni aldı.

Şükrü Özyıldız'dan Gülümseten Paylaşım: Karantina Dönemi Ve Sonrası

Sosyal medya hesabı üzerinden tatiline dair paylaşımlarda bulunan Şükrü Özyıldız, yaptığı son paylaşımla karantina günlerine ve o dönemlerde alınan kilolara dair göndermede bulundu.

KARANTİNA DÖNEMİ VE SONRASI 

Hemen herkesin vaktinin büyük bir çoğunluğunu geçirdiği mutfak günlerine ve alınan kilolara göndermede bulunan Özyıldız, bir Buda heykelinin yanında poz verdi ve altına da “Karantina dönemi ve sonrası” notunu düştü.

şükrü özyıldız

Kadın hayranları Şükrü Özyıldız’ın bu paylaşımına çok sayıda beğeni yağdırırken, içlerinden bazıları Özyıldız’ın ayak parmakları hakkında ‘parmaklara bakmaktan fotoğrafı inceleyemedim’ şeklinde yorumlarda bulundu.

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE