Şükriye Tutkun’dan Erdoğan Paylaşımı! ‘Keşke Benim Babam…’

Şarkıcı Şükriye Tutkun’dan dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaşımı geldi. Erdoğan’ın bir karesini paylaşan Tutkun, “Keşke benim babam olsaymış...” dedi.

Şükriye Tutkun’dan Erdoğan Paylaşımı! ‘Keşke Benim Babam…’

Şarkıcı Şükriye Tutkun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan paylaşımı geldi. Erdoğan'ın torununa Kur'an-ı Kerim öğrettiği esnada çekilen bir kareyi sosyal medya hesabından paylaşan Tutkun, altına “Sene 2017 'Keşke benim de böyle bir Babam olsa' demiştim sene 2021 oldu, linç edileceğimi bile bile, aynı cümleyi tekrar kurmak istiyorum: Keşke benim Babam olsaymış... Ama benim değil tüm Türkiye'nin Babası. Babasızların babası” notunu düştü.

Şükriye Tutkun’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan Paylaşımı! ‘Keşke Benim Babam…’

“ÇOK ŞÜKÜR…”

Şükriye Tutkun daha sonra ise kendisine gelen yorumlardan yola çıkarak bir paylaşım daha yaptı. Tutkun paylaşımında, “Daha kaç saat oldu yazalı, sizlerin sevgi, duygu, dayanışma dolu yorumları bana öyle güç verdi duygulandırdı ki, gözlerimi siliyorum satırları yazarken. Biz kocaman bir aileyiz, bunu yine gördüm. Çok şükür, gücüm yetene kadar 'İlle de VATAN' diyenlerden et beni Rabbim...” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2021, 16:34

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE