Şükran Ovalı Bergüzar Korel’e Güç Verdi

Bergüzar Korel ve Şükran Ovalı, geçtiğimiz akşam Zorlu PSM çıkışı objektiflere yansıdı. Yakın dostu Bergüzar Korel’in “Kızlar ve Oğlanlar” adlı tiyatro oyununu izlemeye gelen Ovalı, oyundan oldukça etkilenmişti. Ovalı, arkadaşıyla gurur duyduğunu söylerken, Bergüzar Korel ise sevdiği birileri yanında olunca güçlü hissettiğini dile getirdi.

Şükran Ovalı Bergüzar Korel’e Güç Verdi

Bergüzar Korel ve Şükran Ovalı, geçtiğimiz akşam Zorlu PSM çıkışı objektiflere yansıdı.Yakın dostu Bergüzar Korel’in  “Kızlar ve Oğlanlar” adlı tiyatro oyununu izlemeye gelen Ovalı, oyundan oldukça etkilenmişti. Ovalı, arkadaşıyla gurur duyduğunu söylerken, Bergüzar Korel ise sevdiği birileri yanında olunca güçlü hissettiğini dile getirdi.

“GERÇEK TİYATRO SEYİRCİSİYLE KARŞI KARŞIYAYIZ”

İki yakın arkadaş oyun çıkışı yağmur altında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“GERÇEK TİYATRO SEYİRCİSİYLE KARŞI KARŞIYAYIZ”

Oyunun iyi geçtiğini belirten Bergüzar Korel, “Şu an çok fedakar bir seyirci var. Sonuçta kapalı alana giriyorlar. Her türlü önlem alınmış vaziyette, gerçekten çok güvenli. Gerçek bir tiyatro seyircisiyle karşı karşıyayız. İnsanlar normal zamana göre daha ürkekler haklı olarak” dedi.

“KORONAYA HAZIRLIKLI”

Bergüzar Korel’in aldığı Koronavirüs tedbirleri hakkında sorulan sorulara yanıt veren Şükran Ovalı, , “Bergüzar çocukluğundan beri tedbirli. Koronaya hep hazırlıklı yaşadı zaten” diyerek arkadaşını güldürdü.

ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Arkadaşı Bergüzar Korel’in tiyatro oyununu çok beğenen Şükran Ovalı şunları söyledi: “Arkadaşımla tekrar gurur duydum. O kadar iyi oynuyor ki, biraz canımızı yaktı, kalbimize bastı, çok güldürdü.”

“İNSAN GÜÇLÜ HİSSEDİYOR KENDİNİ”

Bergüzar Korel ise arkadaşının kendisini yalnız bırakmamasından duyduğu mutluluğu şu sözlerle anlattı: “Şükran’ın gelmesi benim  için çok iyi oldu. Caner’le geleceklerdi ama onun antrenmanı vardı. İnsanın böyle sevdiği birileri de olunca seyircinin arasında, güçlü hissediyor kendini.”

“İNSAN GÜÇLÜ HİSSEDİYOR KENDİNİ”

İkili, Hazal Kaya’nın yaptığı ‘Kilolu kadına başrol verilmiyor’ açıklaması sorulunca cevap vermek istemedi ve “Biz çok yorulduk” diyerek gazetecilerin yanından ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER