Şükran Ovalı Aşka Geldi! ''Gülüşünü Sevdiğim...''

Oyuncu Şükran Ovalı ve Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Caner Erkin aşklarını dolu dizgin yaşıyorlar. Evli olan çiftin mutlu halleri sosyal medyada binlerce beğeni ve yorum alıyor. Güzel oyuncunun eşine yaptığı jest sosyal medyanın gündemine oturdu.

Şükran Ovalı Aşka Geldi! ''Gülüşünü Sevdiğim...''

2017 yılında İtalya’da yapılan nikahla dünyaevine giren oyuncu Şükran Ovalı ve futbolcu eşi Caner Erkin 2018 yılında kızları Mihran Ela’yı kucaklarına aldılar.  Eşine olan aşkını her fırsatta dile getiren ünlü futbolcu mutluluğa evet demeden önce Şükran Ovalı’nın portresini koluna dövme yaptırmıştı. Erkin, kızı Mihran Ela’nın fotoğrafını da dövme yaptırdı. Güzel oyuncu eşi Caner’in antreman sırasında çekilen bir fotoğrafını kendi sosyal medya hesabından paylaşarak aşkını haykırdı.

‘GÜLÜŞÜNÜ SEVDİĞİM’

Şükran Ovalı’yı ikna etmek için çok uğraştığını dile getiren Erkin evliliği hakkında “Önce beraber olmak, sonra evlenmek için çok uğraştım. Kapısında yattım, sokağında gezdim. İnadım sayesinde ikna oldu.” şeklinde konuşmuştu. Mutluluğunu sevenleriyle paylaşmak isteyen güzel oyuncu Şükran Ovalı ise eşinin fotoğrafını yayınlayarak “Gülüşünü sevdiğim” notunu ekledi.

şükran ovalı

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE