Suç Duyurusunda Bulunmuştu… Defne Samyeli'ye Şok Hamle!

Oyuncu Defne Samyeli, "Bir buçuk yıldır kiramı alamıyorum diye hakkında haber yaptırdığı iddiasıyla ev sahibi Yusuf Araz hakkında 50 bin liralık tazminat davası açmış, 'kişilerin sükununu bozma, hakaret ve tehdit' suçlarından da savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Araz'dan da karşı bir hamle geldi.

Suç Duyurusunda Bulunmuştu… Defne Samyeli'ye Şok Hamle!

Oyuncu Defne Samyeli, "Bir buçuk yıldır kiramı alamıyorum1 diye hakkında haber yaptırdığı iddiasıyla ev sahibi Yusuf Araz hakkında 50 bin liralık tazminat davası açmıştı. Kendisine açılan davanın ardından, asıl kendisinin mağdur olduğunu belirten Araz ise Samyeli’nin kendisini tehdit eden bir şantajcı gibi gösterdiğini öne sürerek 20 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

defne

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne dava açan Araz, Samyeli’nin yaklaşık 8 yıldır Kemerburgaz’daki Pasifik Villalarında kiracısı olarak oturduğunu belirtti.

"MANEVİ TAZMİNAT TALEP EDİYORUZ"

Araz’ın avukatı dilekçesinde şu iddialara yer verdi: “Kira ödemeyen Defne Samyeli hakkında icra takibi başlattık. Samyeli, itiraz ederek icra takibini durdurunca İcra Hukuk Mahkemesi’ne itirazın iptali istemiyle dava açtık. Samyeli bunun üzerine Araz hakkında ‘kişilerin huzur ve sükûnunu bozma, hakaret ve tehdit suçlarından savcılığa şikayetçi olmuştur. Yusuf Araz hakkında takipsizlik kararı verilmiştir. Samyeli, kararı hiçe sayarak Yusuf Araz’ın tehdit, hakaret ve şantaj suçlarını işlediğini kamuoyuna servis etmiş, kişilik haklarını ihlal etmiştir. 20 bin liralık manevi tazminat talep ediyoruz.”

defne
 

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE