Spiker Nazlı Tolga’ya şantaj!

Ünlü spiker Nazlı Tolga'nın başı ablasının eski sevgilisiyle derde girdi. Tolga'ya yönelik hakaret ve tehdit içeren mesajlar gönderip, elinde görüntülerinin olduğunu söyleyerek şantaj yapan Hakan Ö. hakkında uzaklaştırma kararı istendi.

Spiker Nazlı Tolga’ya şantaj!

FOX TV'nin sevilen yüzü gazeteci Nazlı Tolga, şu sıralarda ekranlardan çekilerek sakin bir hayat yaşıyor. Ancak ünlü spikerin başı ablası Eda Tolga'nın bir süre birlikte yaşadığı eski sevgilisi Hakan Ö. ile dertten kurtulmuyor.
Ayrılığı kabullenemeyen Hakan Ö'nün Eda Tolga'ya yönelik hakaret ve tehdit içeren mesajlar gönderdi.

nazlı tolga
Eda Tolga, Aile Mahkemesine başvurarak eski sevgilisine yönelik uzaklaştırma kararı talep etti. Mahkeme de eski sevgiliye 2 ay süreyle Tolga'nın konutuna ve iş yerine yaklaşmama kararı verdi. Ancak bu karar üzerine daha da öfkelenen Hakan Ö. bu kez Nazlı Tolga'yı hedef aldı.Telefonun karşısına geçerek çektiği tehdit ve hakaret içerikli videoları ünlü spikere gönderen Hakan Ö. bununla da yetinmeyip elinde resim ve videolar olduğunu öne sürdü.

nazlı tolga taciz
Hakaret, tehdit ve şantajın boyutunu her geçen gün arttıran Hakan Ö'nün bu eylemlerinden sıkılan Nazlı Tolga, Aile Mahkemesine başvurarak ablasının eski sevgilisine yönelik uzaklaştırma kararı talep etti. Mahkeme henüz bu konudaki kararını açıklamadı.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2023, 14:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER