Soylu: Çukur ve Adana Sıfır Bir, çocukları zehirliyor

Çukur ve Adana Sıfır Bir dizilerinin çocukları zehirlediğini belirten İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Lanet bir dizi var 'Çukur' diye. Onun kadar etkili olamıyorsak bize yazıklar olsun" dedi.

Soylu: Çukur ve Adana Sıfır Bir, çocukları zehirliyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Antalya'nın Kundu Turizm Bölgesi'ndeki Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfı Tesisleri'nde gerçekleştirilen İl Afet ve Acil Durum Müdürleri Türkiye Afet Müdahale Planı Değerlendirme Toplantısı'nda, afet yönetiminin sadece Türkiye'nin değil dünyanın gündem maddesi olduğunu söyledi.

"Lanet biri dizi var 'Çukur' diye..."

Soylu, afetle mücadelenin sadece tek bir kurumun yapabileceği bir şey olmadığını belirterek, "Her kurumun kendi adına üretmesi gereken tedbirler, atması gereken adımlar söz konusudur. Lanet bir dizi var 'Çukur' diye. Onun kadar olamıyorsak yazıklar olsun. Bir de 'Adana Sıfır Bir' diye dizi var. İkisinin etki alanı kadar etki alanı oluşturamıyorsak yandık.

"Çukur ve Sıfır Bir dizileri çocukları zehirliyor"

Bu iki dizi çocuklarımızı zehirliyor. İnsanımızı kendi kültüründen uzaklaştırıyor. Ben de hayretle bakıyorum 'Üniversite hocaları ne işe yarıyor?' diye. 'Bu işle ilgili kültür adamları ne yapıyorlar?' diye. Özellikle bu dizilerle alakalı ne ortaya koyuyorlar? Bizim çocuklara öğretmemiz gereken bambaşka bir şeyken çocuklarımızı birileri zehirliyor. Buna maalesef bakıyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimizin yönünü hayra, doğru işlere döndürmeliyiz. 5 vakit namazda okunan gibi sırat-ı müstakime döndürmeliyiz" dedi.

Çukur 3. sezon 6. bölüm (73. bölüm) 2. fragman

Çukur 3. sezon 6. bölüm (73. bölüm) 1. fragman

Çukur 3. sezon 6. bölüm (73. bölüm) sneak peek ilk sahne

Çukur 3. sezon 5. bölüm (72. bölüm) - Yamaç Çukur'da

Yamaç ve Nehir'in Erik Dalı dansı Çukur'a damga vurdu

Adana Sıfır Bir 6. sezon 6. bölüm (final) fragmanı

Adana Sıfır Bir film fragmanı

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2019, 19:00
YORUM EKLE