Söylemezsem Olmaz'da Küfür Şoku!

Seda Akgül, Seren Serengil ve Bircan Bali'nin sunduğu Söylemezsem Olmaz programında küfür şoku yaşandı. Emre Aşık'ın boşanma davası açtığı karısı Yağmur Sarnıç'ın şimdiki sevgilisi Sertaç Ataoğlu, programın sunucularını çileden çıkardı.

Söylemezsem Olmaz'da Küfür Şoku!

Seda Akgül, sunucusu olduğu Söylemezsem Olmaz programında Sertaç Ataoğlu'nun, sevgilisi Yağmur Sarnıç'ın fotoğraflarını Can Özcan adında bir galericiye gönderdiğini iddia etti. Bu sert iddiaya sinirlenen Sertaç Ataoğlu, yayındakilerin boş konuştuğunu söyleyerek kendisinin inançlı bir insan olduğundan bahsetti. 

Telefoncuda Şifreleri Kırıldı

Bircan Bali'nin telefondaki görüntülerin nasıl üçüncü şahısların eline geçtiğini sorduğunda Ataoğlu, telefonun kırıldığını ve tamircide görüntülerin çalınmış olabileceğini söyledi.

4.200 Lira Para İstediler

Can Özcan, Söylemezsem Olmaz programına gönderdiği mesajlaşma kayıtlarında Sertaç Ataoğlu'nun kendisinden para istediğini öne sürdü. Ataoğlu ise bu durumu komik buldu. Seda Akgül ise kimi içinde bir maaş diyerek tepki gösterdi. 

Hepinizin A..... Koyum Ben Ya

Seda Akgül, Sertaç Ataoğlu'nun evli bir kadını hamile bırakıp tartıştığı kişileri ise tehdit ederek toplumun ahlakını bozduğunu söyledi. Ataoğlu ise ağzında geveleyerek küfür etti. Canlı yayını izleyen seyirciler duydukları karşısında şaşırdı.

Sözlü Saldırıya Uğradık

Seren Serengil sosyal medya hesabından saldırıya uğradığını ve savcılığa şikayette bulunacağını paylaştı.

Daha Önce Ne Olmuştu..

Eski milli futbolcu Emre Aşık, eşi Yağmur Aşık'a geçen yıl aldatıldığı iddiasıyla boşanma davası açmıştı. Emre Aşık'ın avukatlığını yapan Funda Sadıkahmet Alp, tehdit edildiğini öne sürerek Yağmur Aşık ve azmettirdiğini iddia ettiği Sertaç Ataoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'na sunulan dilekçede Yağmur Aşık ve Sertaç Atağoğlu'nun 'hakaret', 'iftira', 'tehdit', 'suça iştirak', 'suça azmettirme suretiyle iştirak', 'suça yardım etme suretiyle iştirak', 'devleti aşağılama' ve 'kamu görevlisine hakaret' cezalandırılması istendi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 08:10

Burak Akbaba


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER