Sosyetik Güzel Eda Taşpınar Aradığı Aşkı Buldu

İkoncan adı ile bilinen Eda Taşpınar'ın hayatında uzun süre kimse yoktu. Sessizliğini koruyan sosyetik güzel Taşpınar'ın bir sevgilisi olduğu iddia ediliyor.

Sosyetik Güzel Eda Taşpınar Aradığı Aşkı Buldu

Villadan sık sık paylaşım yapan 40 yaşındaki sosyetik güzel, kendi kendini ele verdi. Takvim Gazetesinin haberine göre; Eda Taşpınar'ın Instagram'ın hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda, sevgilisi Çağrı Atakan göründü.

eda taşpınar

çağrı atakan

39 yaşındaki oyuncu, kendisinden bir yaş büyük sosyetik güzel gibi formuna çok dikkat ediyor. Çağrı Atakan ile aşk iddiası, "Eda Taşpınar'ın uzun süre sonra yüzü güldü" dedirtti.

eda taşpınar

NASIL EDA TAŞPINAR OLUNUR?

Hayat felsefesi; 'Elalem ne der' umurumda değil

Zayıf olmayı sevmiyor. Kilosu hep 63.

Haftada 5 gün, günde 1 saat ‘bootcamp’ antremanı yapıyor. Bu, ABD’den dünyaya yayılan bir fitness trendi. Taşpınar ‘bootcamp’ten sonra da 30 dakika koşuyor.

Kahvaltı tabağında 2 yumurta, domates, biber, peynir ve ceviz var. Öğle yemeğini çorba ya da meyveli yoğurt ile geçiştiriyor. Akşam salata ve beyaz et tüketiyor. 19.00’dan sonra bir şey yemiyor. Karbonhidratı az tüketiyor.

eda taşpınar

Her gün C vitamin alıyor.

Ayda bir kez kese, 10 günde bir badem yağı ile masaj yaptırıyor.

“Asla tüketmem” dediği şeyler; içki, sigara, şeker, tuz, asitli içecekler.

23.00’te yatıp 07.00’de uyanıyor. “Genç bir cilt için 23.00-02.00 arası çalışan hormonları kaçırmayın, bu saatlerde uyumuş olun.

Yoga ve meditasyon vazgeçilmezleri.

Ağır makyajdan kaçınıyor. Ayda bir kez cilt bakımına gidiyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2020, 12:50

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE