Sosyetik Çift Süper Lüks Yatlarında Yanak Yanağa Keyif Yaptılar

Türkiye'nin tam kapanma süreci devam ederken İstanbul ve İzmir sosyetesinin ünlü isimleri limanlarda demirleyen süper lüks yatlarıyla koylarda tatilin keyfini çıkarıyor.

Sosyetik Çift Süper Lüks Yatlarında Yanak Yanağa Keyif Yaptılar

Türkiye'de 2 hafta sürecek tam kapanma boşluğunu değerlendirmek isteyen sosyetenin ileri gelenleri limanlardaki yatlarıyla güneye demir aldı.

Dümeni Muğla’nın Bodrum ilçesine kıran zenginler yatları ve tekneleri ile güney sahillerinin cennet koylarını lebaleb doldurdu.

Güzelliği ile büyüleyen eşsiz koylarda yabancı turistler jet ski ile yarış yaparken sosyetenin önde gelen isimleri Türkbükü’ndeki bazı beach clupların iskelesinde güneşlenip, plajında denize girdi.

bodrum tam kapanma

Muğla'nın Bodrum ilçesinde tam kapanma kurallarına büyük bir oranda uyulurken bazılarının ise kuralı umursamadığı görüldü. Polis, bekçi ve jandarma denetim kontrolleri sıklaştırdı.

YATLARI OLANLAR KOYLARI DOLDURDU

Yatları ile Bodrum koylarına gelenler bol bol güneşlendi, denize girdi. Bazıları jet skilere binerek cennet koylarda yarış yaptı, denizin keyfini çıkardı bazıları ise kano yaptı, denize girdi. Gölköy, Torba ve Türkbükü koylarına demirleyen yatlarda bulunanlar tatilin tadını çıkardı.

bodrum tam kapanma

SOSYETE KARANTİNAYA DENİZDE GİRDİ

Türkiye ve dünya jet sosyetesini tatil mekanı Türkbükü'nde ise bazı otel ve beachler ile özel iskelelerde birçok kişinin güneşlendiği, denize girdiği görüldü. Bazı iskelelere ise güneşlenenlerin dikkat çekmemesi paravan çekildiği görüldü. Otomobillerini plajlarda sahilin denizle buluştuğu noktaya kadar çekenler kimseye aldırış etmeden yüzdü, denize girdi.

Bodrum'da hava sıcaklığı bugün 32 derece deniz suyu sıcaklığı ise 20 derece olarak ölçüldü.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 17:14

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE