Songül Karlı’nın Müge Anlı’ya Çıkacağı Tarih Belli Oldu! Her Şeyi Açıklayacak…

Eski eşi Metin Yüncü’nün kendisini 20 milyon TL dolandırdığını iddia eden Songül Karlı’nın Müge Anlı’ya çıkacağı tarih belli oldu.

Songül Karlı’nın Müge Anlı’ya Çıkacağı Tarih Belli Oldu! Her Şeyi Açıklayacak…

Eski eşi Metin Yüncü’nün kendisini 20 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla Müge Anlı’ya başvuracağını söyleyen Songül Karlı’dan yeni açıklamalar geldi. Sosyal medya hesabından yayınladığı videoda açıklamalarda bulunan Karlı, “1.5 saat önce Müge ile konuştuk. Sağ olsun arkadaşım. Kendisi şu an tatile girdi ancak 3 hafta sonra programına katılacağım” dedi.

Songül Karlı’nın Müge Anlı’ya Çıkacağı Tarih Belli Oldu! Her Şeyi Açıklayacak…

“HESABINI VERMELİLER…”

Bu kadar paranın hesabını vermeliler diyen Karlı, sözlerine şöyle devam etti: “En azından benim gibi dolandırılan insanların olduğunu düşünüyorum. Çünkü benim bildiğim eski 2 tane eşi var zaten. Bunun sonu ne olur? En kötü nitelikli dolandırıcılıktan hapse girmiş olduğunuzu görürüm. Çünkü sizin yaptığınız bir çocuğun doğumunda takılan altınlarına kadar çalıp, kadının her şeyini kullanıp, bunu ailecek yapıp. Bunun içerisine herkes dahil. En azından tek taraflı konuşmamış oluruz. Ben hepsinin listesini vereceğim. Onlar da ya orada gelip konuşacak ya da telefonla bağlanacak.”

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE