Soner Sarıkabadayı’dan Madelein Lopez’e Büyük 14 Şubat Sürprizi

Soner Sarıkabadayı, bir süredir sevgilisi olan Madelein Lopez’e 14 Şubat’ta büyük bir sürpriz yaptı. Madelein Lopez, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Ünlü şarkıcı Soner Sarıkabadayı, uzun bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Madelein Lopez’e 14 Şubat’ta büyük bir sürpriz yaptı ve evlilik teklifinde bulundu. Madelein Lopez, o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

TEK TAŞ TÜZÜKLE GELEN TEKLİF…

Soner Sarıkabadayı’nın güzel sevgilisi için aldığı tek taş yüzük dikkat çekti. Yüzüğünün yer aldığı fotoğrafı Ingstagram hesabından paylaşan Madelein Lopez, “Ne güzel bir sürpriz. Hayatımı seninle paylaşmaktan mutluluk duyarım. Seni çok seviyorum. Evet, evet, evet” notunu düştü.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2020, 13:41

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE