Soner Sarıkabadayı teraslı villa taşındı... Komşusuyla birbirine girdi!

Soner Sarıkabadayı ve oğlunun annesi Madelein Camelo Lopez'in birlikte yaşadıkları Sarıyer'deki villanın terası davalık oldu. Sarıkabadayı, kullanımının kendisine ait olan terastaki kapının kırılmasını isteyince komşusuyla tartışma çıktı. Yaşanan tartışma sırasında komşuları Uğur Cebeci'yi tehdit ettiği iddia edilen şarkıcının asistanı Volkan Yılmaz hakkında soruşturma açıldı.

Soner Sarıkabadayı teraslı villa taşındı... Komşusuyla birbirine girdi!

Şarkıcı Soner Sarıkabadayı ile geçtiğimiz ekim ayında nikah masasına oturduğu Kolombiyalı model Madelein Camelo Lopez, İstanbul Sarıyer'de bir villa kiraladı.

Soner Sarıkabadayı teraslı villa taşındı

TERASLI BİR VİLLAYA TAŞINDILAR 

Hasan Matias adında bir oğulları olan çift, önünde bir teras bulunan villaya tadilat yaptırdıktan sonra orada ikamet etmeye başladı. Ünlü şarkıcının asistanı Volkan Yılmaz iddiaya göre, siteye ait terasa geçilen bölümünde bulunan demir parmaklıkların kırılıp kendilerinin kullanımına açılmasını istedi.

Soner Sarıkabadayı komşusuyla tartıştı

Yan villada oturan Uğur Cebeci bu duruma itiraz ettiğinde ise yine iddiaya göre; Yılmaz tarafından tehdide maruz kaldı. Site müdürü Cem Güldalı'nın da bulunduğu ortamda Yılmaz, "Ben kırdırayım, kendisi mahkemeye versin" şeklinde Cebeci'ye yönelik sözlerine devam etti.

ASİSTANI TEHDİT ETTİ İDDİASI 

Yaşadıkları olay sonrası site sakini Uğur Cebeci, karakola giderek şikâyetçi oldu. Ünlü şarkıcının mutfak önündeki etrafı demirle çevrili kapıyı kırmak istemesi ardından asistanı tarafından tehdide maruz kaldığını iddia etti.,

Soner Sarıkabadayı komşusuyla tartıştı

"BURASI SONER BEYİN KULLANIMINA AİT" 

Daire planlarında terasın kendilerine ait olduğunun görünmesine rağmen Uğur Cebeci'nin mülkiyet haklarını engellediğini belirterek "Burası Soner Bey'in kullanımına ait. Kimseye tehdit ve hakarette bulunmadım" dedi. Soruşturma devam ediyor.

     

    Selçuk Uzun

    YORUM EKLE