Soner Sarıkabadayı Eşi İçin Kesenin Ağzını Açtı! Öyle Bir Hediye Aldı ki..

Şarkıcı Soner Sarıkabadayı, 2015 yılından beri aşk yaşadığı Kolombiya Güzeli Camelo Lopez ile geçtiğimiz Ekim ayı başında dünya evine girdi. Başarılı şarkıcı nikahtan kısa bir süre sonra doğum yapan eşi için kesenin ağzını açtı.

Soner Sarıkabadayı Eşi İçin Kesenin Ağzını Açtı! Öyle Bir Hediye Aldı ki..

Soner Sarıkabadayı, 5 yıl önce Tarifi Zor adlı şarkısının klibinde oynattığı  Kolombiya Güzeli Camelo Lopez ile aşk yaşamaya başlamıştı. 5 yıldır birlikte olan çift, koronavirüs pandemisi nedeniyle bir türlü nikah masasına oturamamıştı.
Geçtiğimiz ekim ayının başında muradına eren çift, nikahtan kısa bir süre sonra da anne-baba olma sevinci yaşadı.

Soner Sarıkabadayı Kesenin Ağzını Açtı! Öyle Bir Hediye Aldı ki..
Oğlu için şarkı ve besteler yapan Sarıkabadayı, eşine de jest yapmayı ihmal etmedi. Yeni doğum yapan eşine doğum hediyesi için kesenin ağzını açan başarılı şarkıcı, tam 500 bin TL’lik değerinde otomobil hediye aldığı öğrenildi.

“PANDEMİ GEÇSİN HARİKA BİR DÜĞÜN YAPACAĞIZ..”

Evlilik teklifini 100 bin TL değerinde bir yüzükle yapan Sarıkabadayı, “Eşimin bir dediğini iki etmem” ifadelerini kullanmıştı.
Kolombiya güzeli eşi için “Pozitif, huzurlu ve samimi bir enerjiye sahip ki, bayılıyorum diyen başarılı şarkıcı, “Lüks peşinde değil. Ama isterse önüne dünyaları sermeye hazırım. Pandemi geçsin harika bir düğün yapacağız” diye konuşmuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2020, 10:39

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE