Soner Sarıkabadayı: ‘Ben Hep Keldim’

Yeni single parçasıyla geri dönen Soner Sarıkabadayı, Ben Fero benzetmelerine tepki geldi. “Kimseye benzemediğimi çok iyi biliyorum” dedi.

Soner Sarıkabadayı: ‘Ben Hep Keldim’

Soner Sarıkabadayı, geçtiğimiz günlerde yeni single parçasıyla müzik piyasasına geri döndü. Uzun bir aradan sonra gelen yeni tekli çalışmanın kapak fotoğrafı, rapçi Ben Fero’ya benzetilmişti. Posta’dan Suna Akyıldız’a konuşan şarkıcı, “20 senedir müziğin içindeyim ve 50’ye yakın hit şarkıda imzası olan bir müzik adamı olarak kimseye benzemediğimi çok iyi biliyorum” diyerek benzetmelere tepki gösterdi.

“BEN HEP KELDİM…”

“İlk çıktığımda da lüle lüle saçlarım yoktu” diyen Soner Sarıkabadayı, “Ben, Ben Fero’dan önce de keldim. Hahaha. Sadece bazı aksesuarları tazeledik, o kadar. Yıllar içinde birçok değişiklik yaşadım ama sonuç olarak hepsini kendime çok yakıştırdım” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2020, 14:47

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER