Soner Sarıkabadayı Babalık Heyecanını İlk Kez Paylaştı

Soner Sarıkabadayı bugün Maslak Acıbadem Hastanesi’nden çıkarken görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde oğlu hasan Matias'ı kucağına alan şarkıcı, babalık heyecanını ilk kez gazetecilerle paylaştı. İşte o röportajdan bazı satır başları…

Soner Sarıkabadayı bugün Maslak Acıbadem Hastanesi’nden çıkarken görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde oğlunu kucağına alan şarkıcı, babalık heyecanını  ilk kez gazetecilerle paylaştı. İşte O röportajdan bazı satır başları…

“GÖREVLERİ YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞIYORUM”

İlk heyecanı hala üstünden atamayan Soner Sarıkabadayı, “Konuya tam uyanamadım. Yalan olmasın, yapmam gereken görevleri yerine getirmeye çalışıyorum. Çok değişik bir duygu, tarif etmeye benim bildiklerim yetmez. İnşallah zaman içerisinde daha iyi öğrenip, daha iyi algılayıp, çok iyi bir baba olmayı isterim” dedi.

“GÖREVLERİ YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞIYORUM”

Muhabirlerin ‘Şu an öyle hissetmiyorsunuz yani, baba olmak gibi bir his yok’ demesi üzerine Sarıkabadayı, “Muhakkak var ama tanımlayabileceğim bir şey yok. Çok farklı bir duygu gerçekten. Söylerlerdi, öyleymiş gerçekten. Tek duam ve en büyük duam, çocuğumun ve ailemin sağlığıdır. Üzerime düşen ne varsa fazlasıyla yapmaya da hazırım” ifadelerini kullandı.

“BANA VERMESENİZ Mİ?”

İlk kucağına aldığında hissettiklerini anlatan ünlü şarkıcı, “Ağlarken kucağıma verdiler. Ben de diyorum ‘bana vermeseniz mi?’Çünkü çok küçük… Sonra omzumda uyudu çocuk. Çok acayip bir hissiyat. Allah herkesin çocuğunu bağışlasın inşallah” şeklinde konuştu

“BANA VERMESENİZ Mİ?”

Oğlu Hasan Matias’ın üç kilonun üzerinde doğduğunu belirten Soner Sarıkabadayı, bütün tetkiklerin olumlu olduğunu söyledi.

NEDEN DOĞUMDAN BİRKAÇ GÜN ÖNCE EVLENDİ?

Doğumdan birkaç gün önce sevgilisi Madelein Lopez’le nikah masasına oturan ünlü şarkıcı, konuyla ilgili şunları kaydetti: “Ben çok daha önce, yani pandemi döneminde evlenmeyi çok istiyordum ama pandemi dönemi öyle bir bürokratik sıkışıklık ve yoğunluk yaşattı ki… Kolombiya hükümetinden bir evrak almamız altı ay sürdü; Ankara’daki Kolomiya Konsolosluğu’ndan bir evrak almamız ayrı sürdü. Bizim Türkiye vatandaşı olmayan bir insanla evlenebilmemiz için, o insanın Türkiye’de bir oturumunun olması lazım. Altı aydır Göç İdaresi bu oturumlarla ilgili o kadar büyük bir yoğunluk yaşıyor ki, evlenemeyebilirdim. Sonuçta bu gerçekten kolay olmayan bir süreç... Altı  ay kadar Kolombiya’dan alınacak evrakı bekledik.”

NEDEN DOĞUMDAN BİRKAÇ GÜN ÖNCE EVLENDİ?

Oğlu Hasan Matias doğmadan evlenmek istediğini söyleyen şarkıcı, ‘Çocuk için evlendi’ yorumlarına şu sözlerle karşılık verdi: “Çocuk için, ailem için tabi ki evlendim ama asıl soru şu: ‘Evlenmek İstediğin zaman evlenebildin mi?’ Asıl soru bu…  Pandemi süresinin içerisnde bir türk vatandaşıyla, bir türk vatandaşının evlenmesi gibi bir durum değil bu.”

“DÜĞÜN HAKKIMIZ”

Hem Mersin’de hem Kolombiya’da düğün yapacaklarını açıklayan Soner Sarıkabadayı, “Pandemi süreci içerisinde değil ama onun ardından Madelein de en büyük hakkı, benim ve ailemin de en büyük hakkı o düğünü yapmak. Ama tabi ki insanların sağlığından daha önemli değil. Önceliğimiz pandemi sürecinin doğru şekilde atlatılması. Ardından inşallah her yerde düğün yapmayı düşünüyorum”  dedi.

MURAT BOZ TEBRİK ETMEK İÇİN ARADI MI?

MURAT BOZ TEBRİK ETMEK İÇİN ARADI MI?

Gazeteciler,  yakın arkadaşı Murat Boz’un tebrik etmek için arayıp aramadığını sorunca kaçamak cevaplar veren Soner Sarıkabadayı, “Kişisel olarak insanlardan bir beklentim yok. Ama söyleyebileceğim şu var, aklınıza gelebilen, gelemeyen herkesten tebrik telefonu aldım, mesajlar aldım. Hepsinden Allah razı olsun. Haberdar olan, bana mesaj atan ya da atmayan hepsinden Allah razı olsun. İnanın öyle bir duygudayım ki, oğlumun sağlığından daha önce olan hiçbir duygum, hiçbir merakım yok, hiçbir soru işaretim yok. Murat Boz yazdı ya da yazmadı, benim için gerçekten önemi olan bir konu değil. Çünkü kişisel bir durum değil. Bu o kadar mucizevi bir durum ki, ben dahil hiçbir kimsenin kişiselleştirebileceği bir durum değil" dedi

Daha fazla Soner Sarıkabadayı haberi için videolarımızı izleyebilirsiniz...

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2020, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER