Son Yaz’da Rol Alan Oyuncudan Kötü Haber! ‘Umarım En Kısa Zamanda…’

Son Yaz'da Akgün'ün babası Selçuk Taşkın karakterini canlandıran Arif Pişkin koronavirüse yakalandı.

Son Yaz’da Rol Alan Oyuncudan Kötü Haber! ‘Umarım En Kısa Zamanda…’

Başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Emre Karayel, Şebnem Dönmez ve Sinan Tuzcu'nun yer aldığı Son Yaz'da Selçuk Taşkın karakterini canlandıran Arif Pişkin'in koronavirüs testi pozitif çıktı.

Son Yaz’da Koronavirüs Şoku! ‘Umarım En Kısa Zamanda…’

Dizinin çekimlerinin yapıldığı Çeşme'de kaldığı otelde karantinada bulunan Arif Pişkin sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Pişkin paylaşımında, "Zor bir süreçten geçiyor insanlık. Bu süreçte ben de nasibimi aldım. PCR testim pozitif çıktı ve bugün karantinamın beşinci günü. Bu süreçte başta yapımcımız Saner Ayar bey olmak üzere tüm O3 Medya alışanlarına ilgi ve alakaları için sonsuz teşekkür ederim. Ayrıca şu an izolasyon sürecimi geçirdiğim otelin tüm çalışanlarına gönülden teşekkür ederim. Umarım bu dönemi atlatır en kısa zamanda çalışma arkadaşlarımın yanına dönerim. Sağlıklı günler. Lütfen dikkatli olun evde kalın" notunu yazdı.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 17:05

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE