Son Fotoğrafı Tartışma Başlattı: Fahriye Evcen İkinci Kez Anne mi Oluyor?

Geçen yıl oğlu Karan’ı kucağına alan Fahriye Evcen’nin son fotoğrafı sosyal medyada gündem oldu. Şimdi herkes Fahriye Evcen’in ikinci çocuğu hamile olup olmadığını merak etmeye başladı.

Son Fotoğrafı Tartışma Başlattı: Fahriye Evcen İkinci Kez Anne mi Oluyor?

Fahriye Evcen, önceki gün 10 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından evinin bahçesinde çekilen yeni pozlarını paylaştı. Karan adlı bir çocuğu olan Evcen’in yeşillikler içinde verdiği pozlarda elini karnına koyması akıllara hamilelik iddialarını getirdi.

İKİNCİ KEZ ANNE Mİ OLACAK?..

Fahriye Evcen'in “Doğayla ben, benimle doğa” notuyla paylaştığı fotoğraflardaki el detayını görenler “Karan'a kardeş mi geliyor?” sorusunu sordu. Evcen, takipçilerini sevindiren bebek iddiaları hakkında henüz bir açıklama yapmadı ancak ünlü çiftin hayranları şimdiden bu sorunun cevabını merak etmeye başladı.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 10:42

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER