Şöhreti Kaldıramayan Merve Boluğur'a Nişantaşı'nda Soğuk Duş

Merve Boluğur son dönemde ismini sürekli kötü olayların içinde kullanıyor. Daha önce bedava tatil yapmak için otelcileri rahatsız ettiği öne sürülen Boluğur bu sefer Nişantaşı'nda zor anlar yaşadı.

Şöhreti Kaldıramayan Merve Boluğur'a Nişantaşı'nda Soğuk Duş

Merve Boluğur, zor kazandığı şöhretinden gelen kredisini günden güne tüketiyor. 

Henüz 2 hafta önce ismini kullanarak bedava tatil için otel işletmecilerine attığı mesajları ifşa olan Merve Boluğur, şimdi de Nişantaşı'nda rezil oldu!

merve boluğur beyaz

Sokaklarda maske takmadan gezerken görüntüleri yansıyan Merve Boluğur, yine kurallara uymayınca Nişantaşı'nda zor anlar yaşadı.

"BENİ TANIMIYOR MUSUNUZ?" DİYE ÇIKIŞTI AMA KAPIDAN İÇERİ ALINMADI

HES kodu olmadan alışveriş merkezine girmek isteyince içeri alınmayan oyuncu, "Beni tanımıyor musunuz?" diyerek sert çıkıştı.

Uzun süredir ekranlarda olmayan ve yakın zamanda YouTube kanalı açan Merve Boluğur, maskeden sonra şimdi de HES kodu krizi yaşadı. Defalarca kez maskesiz görüntülenen hatta iki kez 900 TL'lik para cezası yiyen Boluğur, bu sefer de alışveriş merkezine HES kodu olmadan girmek istedi.

merve boluğur hes kodu

ÜNLÜLÜĞÜNÜ KULLANMAK İSTEDİ AMA OLMADI

Kapüşonu ve maskesiyle zor tanınan 33 yaşındaki oyuncu, Nişantaşı'nda gazetecilerden kaçmak için alışveriş merkezine girmek istedi. Ancak HES kodu olmayan oyuncu geri çevrildi. Merve Boluğur, AVM'nin güvenlik görevlilerine "Uygulama kullanmıyorum" diyerek karşılık verip kendisine ayrıcalık tanınmasını istedi. Oyuncunun "Beni tanımıyor musunuz?" çıkışı, görevlilerden karşılık bulmadı. Bunun üzerine Boluğur, alışveriş merkezinden çıkmak zorunda kaldı.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2021, 16:15

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE