Sır gibi saklanan Hadise ve Mehmet Dinçerler düğününden bomba detaylar! Milyonluk takı...

Çırağan Sarayı'nda sessiz sedasız nikah masasına oturan Hadise ve Mehmet Dinçerler'in düğününe dair detaylar bir hayli merak ediliyordu. Son olarak boşanma kararı alan çiftten Dinçerler'in ünlü şarkıcıya takılan takıları geri istemesinin üzerine takı listesi ortaya çıktı. İşte detaylar...

Sır gibi saklanan Hadise ve Mehmet Dinçerler düğününden bomba detaylar! Milyonluk takı...

Hadise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Mehmet Dinçerler'den boşanacağını duyurdu. Yazdığı notta “Anlaşarak sonlandıramadığımız için” ifadesini kullanması dikkat çekti.

Mehmet Dinçerler'in, boşanma kararının ardından Hadise'den tüm takıları ve evlilik teklifi ettiği 3 milyon TL'lik yüzüğü de geri istediği iddia edildi.

Bütün bu iddiaların ardından Mehmet Dinçerler sessizliğini bozdu. Dinçerler, "Şahsıma yapılan yakıştırmalar haksızlık. İlişkimiz süresince Hadise'nin sanat hayatını en çok destekleyen kişi bendim. Konserlerini ailemle birlikte en önden gururla izledim. O yüzden ortaya atılan iddialar beni şaşırttı. Evliliğimizi sonlandırma kararı ortak görüşümüzdür. Hadise'den hiçbir talebim olmamıştır. Kendi dünyama dönmek adına herkesten saygı rica ediyorum" dedi.

2. Sayfa'nın haberine göre; aile arasında gerçekleşen törende Hadise'ye dünyaca ünlü bir markanın 75 bin dolarlık bileziği, 10 tane 5'i 1 yerde, pırlanta kolye, toplam değeri 250 bin TL olan bilezikler takıldı.

Sır gibi saklanan Hadise ve Mehmet Dinçerler düğününden bomba detaylar!

Hadise ve Mehmet Dinçerler nikahın ardından İbrahim Çelikkol'un kirası 50 bin TL olan Riva'daki evinde yaşamaya başlamıştı. Ayrılık kararı sonrası Mehmet Dinçerler evi terk etti. Eşyaların tümünü değiştiremeye hazırlanan Hadise, kira sözleşmesini kendi üstüne aldıktan sonra aynı evde yaşamaya devam edecek.

Sır gibi saklanan Hadise ve Mehmet Dinçerler düğününden bomba detaylar!

Hadise, mayıs ayından bu yana 'sanat hayatını kısıtlayıcı tutum ve tavırlar sergilemeye başladı' dediği eşi Mehmet Dinçerler'in iş yoğunluğu nedeniyle İstanbul ve Kıbrıs başta olmak üzere 7 konserini iptal etti. Hadise'nin 4 aylık zararının 6 milyon TL olduğu iddia edildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2022, 09:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER