Sinem Umaş Nusret'e Ateş Püskürdü! "Allah Senin Belanı..."

Bir dönem 'Gelinim Olur Musun?' yarışmasıyla tanınan ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık hayvanlara olan sevgisini belli eden Sinem Umaş, Nusret Gökçe’nin videosunu hedef aldı. Umaş, ünlü kasabın paylaşımı için sert ifadeler kullandı.

Sinem Umaş Nusret'e Ateş Püskürdü! "Allah Senin Belanı..."

Yıllar öncesinde ekranlara gelen ‘Gelinim Olur Musun?’ programıyla ünlenen Sinem Umaş, Nusret Gökçe’nin videosuna adeta ateş püskürdü. Hayvan hakları konusunda paylaşımlar yapmayı tercih eden Sinem Umaş kürk giydiği için pek çok ismi eleştirmişti.

Kimseden yardım almadan çalışarak 15 köpeği sahiplendiğini ve onlar için tuttuğu evde beraber yaşadığını ifade eden fenomen isim sosyal medya hesabı üzerinden tepkisini belli etti. Sinem Umaş’ın hedefindeki yeni isim ise Nusret Gökçe oldu.

sinem

Tuz atma hareketiyle tüm dünyada adından söz ettirmeyi başaran ve dünyaca ünlü restorant zincirinin sahibi Nusret Gökçe’nin milyonlarca izlenen videosuna tepki eski gelin adayından geldi.

 ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Nusret’in kuzu etini kestiği anları şova dönüştürdüğü videoyu Sinem Umaş izlemeye dayanamadı. Popüler restorant sahibinin videosunu sosyal medya hesabından paylaşan Umaş, “Bu ne ya? Allah senin belanı versin” notunu ekledi. Sinem Umaş’ın tepkisi takipçilerinden destek aldı.

sinem

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2020, 08:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER