Sinem Kobal'dan Lalin Bebek İtirafı! Bakın Kime Benziyormuş?

Sinem Kobal yakın dostu Burçin Terzioğlu ile Etiler'de magazinburada.net kameralarınca görüntülendi. Annelikle ilgili duygularını anlatan Kobal, kızları Lalin'in kendisine benzediğini itiraf etti.

Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu ile olan evliliğinden olan ilk kızı Lalin'i geçtiğimiz yıl Ekim ayında kucağına aldı.

sinem kobal kenan imirzalıoğlu

Doğumdan sonra hızla kilo verip eski fit görüntüsüne kavuşan Sinem Kobal, ilk kez Etiler'de magazinburada.net kameralarına yakalandı.

sinem kobal kenan imirzalıoğlu

Çok yakın dostu Burçin Terzioğlu'yla yakında doğum yapan bir arkadaşlarını ziyarete gittiklerini söyleyen Sinem Kobal, annelik ve bebeğiyle ilgili çok özel açıklamalar yaptı.

burçin terzioğlu

"LALİN BANA BENZİYOR AMA GÖZLERİNDE KENAN'IN BAKIŞLARI VAR"

Annelik sürecinin iyi ve keyifli geçtiğini söyleyen Sinem Kobal, 'Şu anda ben Lalin'in tadını çıkarıyorum. Her bebek melektir. Bu zor günlerde Lalin evdeki enerjisiyle bize neşe veriyor.' dedi.

sinem kobal burçin terzioğlu

Lalin'in kendisine benzediğini itiraf eden Sinem Kobal,  "Bunu Kenan da söyledi. Bebek bana benziyor şu anda ama içinden Kenan bakıyor gibi. Bebek şu anda 5 aylık her gün değişiyor ama valla itiraf edeyim Lalin bana benziyor" ifadelerini kullandı.

"KENDİM İLGİLENMEKTEN MUTLUYUM"

Sinem Kobal, bebeğe bakıcı tutmakla ilgili bir önyargısı olmadığını söyledi. Kobal, "Bebeğe kendim bakmaktan mutluyum ama tabi ki deneyimli büyüklerden ve insanlardan yardım alınabilir. Şu anda bebeğe ben bakıyorum ve bundan da mutluyum" şeklinde konuştu.

sinem kobal porsche cip

YENİ CİPİ DİKKAT ÇEKTİ

Sinem Kobal'ın röportaj sonrası bindiği son model Porsche marka cipi dikkat çekti. 'Doğum hediyesi mi Sinem hanım?' sorularına Kobal, "Araç yeni değil arkadaşlar uzun zamandır sizinle görüşmediğimiz için size yeni geldi galiba. Doğum hediyesi değil normal bir araç' şeklinde cevapladı.

sinem kobal cip

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2021, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER