Sinan Özen’in 7. Kez Ameliyata Giren 8 Aylık Kızı Neva’dan Haber Var!

Sinan Özen’in 8 aylık kızı Neva, bağırsak rahatsızlığı nedeniyle daha önce 6 kez ameliyat olmuştu. Neva, dün 7’inci kez ameliyat masasına yatarken, Sinan Özen sevenlerinden dua istedi. Minik Neva’dan bugün iyi haber geldi.

Sinan Özen’in 7. Kez Ameliyata Giren 8 Aylık Kızı Neva’dan Haber Var!

Şarkıcı Sinan Özen, 4 yıl önce dünya evine girdiği Burcu Kartal ile evliliğinden doğan ikiz bebeklerinden Neva’nın sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor. Bağırsak rahatsızlığı bulunan ve daha önce 6 kez ameliyat edilen minik Neva, dün 7’inci kez ameliyat masasına yattı.

Sinan Özen, kızı ameliyata girdiğinde yaptığı paylaşıma “Neva’mızı önce Allah’a sonra 7. kez doktorlarımıza emanet ettik” notunu düşmüştü. Sevenlerinden dua isteyen çift, ameliyathane kapısı önünde oldukça zor ve duygusal anlar yaşarken, minik Neva’dan bugün iyi haber geldi.
Sinan Özen, Instagram hesabından yaptığı açıklamada herkese teşekkür ederken şu ifadeleri kullandı:
“Rabbime şükürler olsun. Rabbim nerede sağlığa ihtiyacı olan varsa devasını nasip etsin. Evladımızın bu sürecinde yanımızda olan başta sağlık çalışanları olmak üzere herkese, gözyaşlarıyla evladımız için dualarını esirgemeyen tüm halkımıza çok teşekkür ederim.”

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE