Sinan-Burcu Ayrılığının Sebebi Hamile Sevgili mi? Açıklama Geldi..

Hollanda’da nikah masasına oturan ancak kısa bir süre sonra yollarını ayıran oyuncu Burcu Kıratlı ile şarkıcı Sinan Akçıl arasındaki bir küs bir barışık ilişkinin yankıları hala sürüyor. Boşandıktan sonra barışan çift yine ayrılmak durumunda kaldı. Ayrılığın sebebi olarak Sinan Akçıl’ın hamile sevgilisi öne sürüldü. Sinan Akçıl ortaya atılan iddialara karşı açıklama yaptı.

Sinan-Burcu Ayrılığının Sebebi Hamile Sevgili mi? Açıklama Geldi..

Bir küs bir barışık ilişkileriyle dikkat çeken oyuncu Burcu Kıratlı ile şarkıcı Sinan Akçıl’ın çalkantılı ilişkisinde flaş bir gelişme yaşandı. Daha önce Hollanda’da dünya evine giren çift, kısa bir süre sonra ayrılmış aile büyüklerinin araya girmesiyle yeniden barışmıştı.

Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı Ayrılığının Sebebi Hamile Sevgili mi? Açıklama Geldi..

Tekrardan evlilik hazırlığında olduğu düşünülen çiftin ayrılığı şok etkisi yaratırken, ayrılığın perde arkasıyla ilgili ortaya atılan iddia bomba etkisi yarattı.

“BURCU’NUN KISKANÇLIKLARINDAN BUNALDIM..”
Eylül ayında verdiği bir röportajda baba olmak istediğini dile getiren Sinan Akçıl’ın baba olmaya hazırlandığı, ancak bebeğin annesinin birlikte yaşadığı eski eşi Burcu Kıratlı olmadığı öne sürüldü.

Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı Ayrılığının Sebebi Hamile Sevgili mi? Açıklama Geldi..

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre bebeğin annesinin, Sinan Akçıl’ın bir süredir birlikte olduğu Azeri psikolog sevgilisi olduğu iddia edildi. Öte yandan Sinan Akçıl’ın yakın çevresine “Burcu’nun kıskançlıklarından çok bunaldım” dediği öne sürüldü.

“MİDE BULANDIRICI HABERLERE..”
Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı ayrılığının perde arkasında hamile sevgili olduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düşerken, Sinan Akçıl çok sert bir açıklama yaparak iddiaları yalanladı. Sinan Akçıl’ın açıklaması şöyle:

Sinan Akçıl, haberleri sert bir dille yalanlarken, Mehmet Üstündağ hakkında da "bu arada sevgili gazeteci dostumuz Mehmet Üstündag tırnaklarıyla kazıyarak bugünlere gelmiştir ve haberleri genelde dogrudur,ancak bu sefer tamamen ve komple yanlıs duyum üzerine yazdığı çok açıktır" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2020, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER