Sinan Akçıl’dan Ahmet Kaya Açıklaması

Sinan Akçıl’dan Ahmet Kaya ile ilgili samimi açıklamalar geldi. “İçimde ukde kalan tek sanatçı Ahmet Kaya’dır’ dedi.

Sinan Akçıl’dan Ahmet Kaya Açıklaması

Müzisyen Sinan Akçıl, Pal Fm’de Kaan Gökman’ın canlı yayınında samimi açıklamalarda bulundu. Müzik kariyerinde sadece Tarkan ile çalışmadığını ifade eden şarkıcı, Ahmet Kaya ile ilgili “İçimde ukde kalan tek sanatçı Ahmet Kaya’dır. Onunla çalışmak isterdim” ifadelerini kullandı.

Bugün konu ile ilgili çıkan haberlerden birini sosyal medya hesabından paylaşan müzisyen, “Mekanı cennet olsun. Yaşasaydı herkesten önce ona şarkı yapmak isterdim” notunu da ekledi.

“TARKAN’LA ANLAŞAMADIK…”

Tarkan ile ilgili ise, “Tarkan’la bir defa yan yana geldik ama şarkı konusunda anlaşamadık. Bir daha ben de tercih etmedim, o da tercih etmedi” diyen Sinan Akçıl, “Yani içimde uhde kalmadı” şeklinde konuştu.

KARISIYLA BARIŞTIRAN ŞARKI…

Son çıkardığı Piyanist albümüyle ilgili de yorumda bulunan müzisyen, Güzel Karım adlı parçayı boşandığı eşi için yazdığını söyledi. “Ona dinletince benimle barıştı. Bu yüzden benim için manevi değeri yüksek bir şarkıdır” dedi.

2019 yılı başında dünyaevine giren Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı çifti 9 ay süren evliliklerini bitirme kararı almış ve tek celsede boşanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2020, 17:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER