Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Ayrıldı Mı? O Detay 'Bitti' Dedirtti

Evlenip boşandıktan sonra yeniden birlikte olmaya başlayan Sinan Akçıl- Burcu Kıratlı çifti, birbirlerini sosyal medyadan takipten çıktı. İkilinin bu hareketleri akıllara, 'Ayrıldılar mı?' sorusunu getirdi.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Ayrıldı Mı? O Detay 'Bitti' Dedirtti

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, aralık 2018’de, sürpriz bir şekilde Amsterdam’da evlenmiş, aradan geçen kısa zaman zarfında da tartışarak evlerini ayırmıştı. Eylül ayının ilk haftası, ani bir kararla boşanan Akçıl ve Kıratlı, boşanmanın haftasında ise Paris’e tatile gitmiş “Aşıklar tepesine gittik, inşallah aşkın en tepesinde kalırız” diye açıklama yapmışlardı.

sinan akçıl

Burcu Kıratlı ile aşkına bir şans daha veren Sinan Akçıl, Paris’te güzel oyuncuya bir kez daha evlenme teklif etmişti.

AYRILDILAR!

Akçıl ve Burcu’nun bir küs bir barışık halleri ise sosyal medyanın diline düştü. Sık sık tekrar evleneceklerini söyleyen çift iddialara göre tekrar yollarını ayırdı. İkili, ayrılık sonrası birbirlerini sosyal medyadan da takipten çıktı.

sinan

Öte yandan geçtiğimiz gün Bebek'te görüntülenen Akçıl, muhabirlerin kendisine yeniden birlikte olmaya başladığı Burcu Kıratlı ile ilgili sorduğu sorulara "Konuşmuyoruz arkadaşlar" yanıtını vermişti.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2020, 09:01

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE