Sinan Akçıl'dan Mustafa Ceceli'ye olay gönderme! Eşinin sır sürprizini bozdu

Türk pop müziğinin başarılı ismi Sinan Akçıl, eşi Burcu Kıratlı ile yaz sezonunu Bodrum'da açtı. Yeni yaşını dostlarıyla kutlayan Sinan Akçıl, eşi Burcu Kıratlı'nın sır projesini ilk kez açıkladı.

Sinan Akçıl, eşi Burcu Kıratlı ile birikte yaz sezonunu Bodrum sahillerinde açtı. Uzun süren pandemi döneminde beste yapmaya devam eden Sinan Akçıl, yaza bomba gibi girmeye hazır olduğunun sinyalini verdi.

sinan akçıl

magazinburada.net muhabiri Engincan Dilekli'nin mikrofununa çok özel açıklamalar yapan Sinan Akçıl, yeni yaşından beklentilerini "Genç kızların sevgilisi durumundan orta yaşlıların sevgilisi olmasın bizim durum" değerlendirmesi yaptı.

"BİR KIZ ÇOCUĞUM OLSA BU KADAR SEVİNİRDİM"

Doğum günü için kendisine hediye edilen konsol oyunundan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Sinan Akçıl, "Bir kız çocuğum olsa bu kadar sevinirdim" dedi. Akçıl, "Günlerdir bekliyordum. Eşim çok romantik bir insan, biliyorsunuz drama dizilerinin aranılan ismi Burcu ama sanırım şimdi romantik komedi tarzı bir işle ekranlara geri dönecek. Çok enteresan biri eşim, hem romantik, hem komik, hem dramatik ben çözemedim. Hangi işle ekrana geleceğini en iyi o bilir ben karışmıyorum" şeklinde konuştu.

sinan akçıl burcu kıratlı

EŞİNİ KISKANDIĞINI BU SÖZLERLE AÇIK ETTİ: RICKY MARTİN GÖRÜNÜMLÜ KADİR İNANIR'IM!

Sinan Akçıl, eşi Burcu Kıratlı'yı herkesten ve her şeyden kıskandığını da itiraf etti. Akçıl, "Bütün gün odamda kalabilirim yani, bazen seni hiç göstermesem daha iyi diyorum. Giyimine karışıyorum, baya maçoyum. Ricky Martin görünümlü Kadir İnanır gibi düşün" dedi.

"DEMET AKALIN'A ŞARKI YAZDIM"

İstanbul'dan doğum gününü kutlamak için dostlarının geldiğini söyleyen Sinan Akçıl, Demet Akalın için bir beste yaptığını ve ona ilk kez dinleteceğini açıkladı. Akçıl, "Demet'e birazdan yazdığım şarkıyı atacağım. Normalde senin bana hediye göndermen lazım dedim Demet'e. Bakalım dinleteceğim birazdan ama tabi bedava olmayacak" diyerek Akalın'a takıldı.

"TARKAN'IN BİR ŞEY KABUL ETTİĞİNİ GÖRMEDİM"

Yıldız Tilbe'nin attığı pasa karşılık vermeyen Tarkan'a da bir gönderme yapan Sinan Akçıl, "Valla ben Tarkan'ın bir şey kabul ettiğini pek görmedim. Tarkan, neticede Tarkan'dır. Kendisi büyüğümüzdür. Saygı duymak lazım" ifadelerini kullandı.

mustafa ceceli selin imer

"MUSTAFA CECELİ YÜZÜNDEN SOYUNMUYORUM"

Geçtiğimiz gün eşi Selin İmer'le deniz kenarında aşka gelen Mustafa Ceceli'yi de diline dolayan Sinan Akçıl, "Ben niye denize geliyorum zannediyorsunuz. Mustafa biraz kontrolsüz görüntüler verdi. Göbeği de yakında eritir, hepimiz pandemiden çıktık. Benim bugün soyunmama sebebim Mustafa Ceceli'dir" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 11:21

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE