Simge Sağın İbo Show'da İmparatoru Ağlattı! O Anlar İzlenme Rekoru Kırdı

İbrahim Tatlıses, Star TV ekranlarında yayınlanan İbo Show'a Simge Sağın, Ebru Yaşar, Murat Dalkılıç ve Ersay Üner'i konuk olarak aldı. Simge Sağın, İbrahim Tatlıses'i programda ağlattı. İşte o anlarda yaşananlar...

Simge Sağın İbo Show'da İmparatoru Ağlattı! O Anlar İzlenme Rekoru Kırdı

İbrahim Tatlıses'in Star ekranlarında yayınlanan İbo Show programına Simge Sağın damga vurdu.

simge sağın ibo show

Simge Sağın, programda okuduğu arabesk şarkıyla ekran başında milyonlarla beraber İbrahim Tatlıses'i de ağlattı.

Peki kimdir Simge Sağın, nasıl ünlü oldu, hangi şarkılarıyla tanınıyor, müzik kariyerinde nereden nereye geldi?

Ayrıntılar haberimizde...

Simge Sağın'ı biz popçu olarak biliyoruz ama o İbrahim Tatlıses'in 'Bir Ayrılık Şarkısı Seç' şarkısını öyle bir okudu ki İbrahim Tatlıses'in gözyaşları gözlerinden sicim gibi aktı.

Programda ünlü popçu Murat Dalkılıç, İbrahim Tatlıses'e 'Aslında burada hep beraber sizin şarkılarınızdan seslendiririz diye düşünmüştük' sözlerini kullandı.

Bunun üzerine genç şarkısı Simge Sağın 'Ben sizin 'Bir Ayrılık şarkısı' parçanızı her yerde seslendiriyorum. Ama burada seslendireceğim hiç aklıma gelmezdi' dedi. Daha sonra Simge Sağın şarkıyı söylemeye başladı.

simge sağın ibo show

İbrahim Tatlıses, Simge Sağın'ın şarkıyı seslendirdiği sıralarda duygulandı ve gözyaşlarını tutamadı. Tatlıses daha sonra Simge'ye eşlik etti.

Ardından Murat Dalkılıç ve diğer konuklar 'Haydi Söyle' şarkısını hep beraber seslendirdi.

SİMGE SAĞIN KİMDİR? 

Miş Miş şarkısıyla ciddi bir çıkış yakalayan Simge Sağın, 8 Ağustos 1981 tarihinde İstanbul Şişli'de dünyaya geldi. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümün'e devam ederken Klasik Türk Müziği sanatçıları Alâeddin Yavaşca ve Selahattin İçli dahil olmak üzere çeşitli isimlerden eğitim aldı.

simge sağın kimdir?

Simge Sağın, konservatuvarın ilk yıllarında iki yıl Zeynep Dizdar'a, dört yıl Gülşen’e ve ardından Yaşar ve Serdar Ortaça vokalistlik yapan Simge Sağın, 2007-2009 yılları arasında yayınlanan Annem, 288 yılında yayınlanan Son Bahar dizilerinin müzikleri ile Süper FM’in jenerik müziğini seslendirdi. Annem dizisi için Kıraç ile birlikte kaydettiği aynı adlı şarkı Türkiye’de 2010 yılının dijital ortamda en çok dinlenen şarkılarından biri oldu.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2021, 17:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
zeyneb esgerova
zeyneb esgerova - 2 ay Önce

Ben aslen azerbaycanliyim ama hiç kimse simge sagin kadar güzel sarki soyluyemez onu cox seviyoruz

SIRADAKİ HABER