Simge Sağın: Benim İçin Hatim İndiren Bile Var (Video Haber)

Türk pop müziği kariyerine vokalistlikle başlayan Simge Sağın, hep hayalini kurduğu Harbiye Açıkhava Konseri'ni önceki gün yaptı. Sahneye çocukluk arkadaşı ve yakın dostu Gülşah Şaraçoğlu imzalı 3 farklı elbise ile çıkan Simge Sağın, "Bu gece benim doğum günüm. Hep hayalini kurduğum an gelip çattı. Sevenlerim benim için dualar ediyor, hatim indiren bile var!" açıklaması yaptı.

Türk pop müziği kariyerine vokalistlikle başlayan Simge Sağın, hep hayalini kurduğu Harbiye Açıkhava Konseri'ni önceki gün yaptı.

simge sağın harbiye konseri seksi

Sahneye çocukluk arkadaşı ve yakın dostu Gülşah Şaraçoğlu imzalı 3 farklı elbise ile çıkan Simge Sağın, "Bu gece benim doğum günüm. Hep hayalini kurduğum an gelip çattı. Sevenlerim benim için dualar ediyor, hatim indiren bile var!" açıklaması yaptı. 

Şarkıcı Simge Sağın, önceki gece "Yıldızlar Geçidi" konserleri kapsamında Harbiye Açıkhava sahnesindeydi. Sağın, sahne şovu ve performansıyla beğeni topladı.

simge sağın harbiye

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda konser veren Simge Sağın, sahne öncesi Magazinburada.net kameralarına konuştu. Çok heyecanlı olduğunu dile getiren sanatçı, "Bu bir hayaldi benim için ve gerçekleşti. Böyle zor bir dönemde burada olmak riskliydi. Ama ben burada olmak istedim. Bence bu gece benim doğum günüm. Normalde 8’i ama ben bugünü doğum günüm olarak kutlayacağım. Hem bir hayal gerçekleştireceğim hem de sevdiklerimle bir arada onlara evimde gibi şarkı söyleyeceğim. Harbiye Açıkhava kutsal topraklar gibi… Buraya ayak basmak, bu sahnede olmak. O kadar heyecanlıyım ki kelimeler çok kifayetsiz." ifadeleriyle konser öncesi heyecanını dile getirdi.

"BENİM İÇİN HATİM İNDİREN BİLE VAR"
 
Simge Sağın, sahnede olumsuz bir olay yaşanmaması ve konseri başarıyla bitirebilmek için sevenlerinin kendisi için dualar ettiğini söyledi. Sağın, "Allah bu işi yapan tüm şarkıcı dostlarıma bu sahneye çıkmayı nasip etsin diyorum. Çünkü bu çok büyük bir heyecan. Bu çok uzun zamandır kurulan bir hayal. Ben hayallerimi gerçekleştirmeyi seven birisiyim. Zor pes ederim. Buraya gelmek benim için çok kolay olmadı. Benim hikayemi bilenler çok iyi biliyorlar. O yüzden benim için bu gece ekstra kıymetli bir gece. Zaten bu gece bana dua okuyan okuyana… Bu gece burada uçmazsam ben… İnşallah çok güzel olacak. Çok sevdiğim müzisyen dostlarımdan bana hatim indiren bile var öle diyeyim. Çok keyifli bir gece olacak." dedi.

simge sağın harbiye

ELBİSELER GÜLŞAH SARAÇOĞLU İMZASI TAŞIYOR AMA TAKLİT ELEŞTİRİSİ YAPILDI

Simge Sağın'ın Harbiye konserinde giydiği elbiseleri çocukluk arkadaşı modacı Gülşah Saraçoğlu tasarlayıp dikti. Sahnede oldukça cesur mini elbiseleri üzerinde taşıyan Simge'nin giydiği kıyafetlerden birinin Latin Pop şarkıcısı Thalia'nın 2019 yılında Meksika konserinde giydiği elbisenin taklidi olduğu anlaşıldı. Eleştiriler sonrası açıklama yapan Gülşah Saraçoğlu, "Ben tasarımcı değil terziyim!" ifadelerini kullandı. 

thalia

"BENİM İÇİN 3 BOMBA ELBİSE YAPTI"

Simge Sağın, yakın arkadaşı Gülşah Saraçoğlu'nun hazırladığı elbiseler ve dostuyla ilişkisi için, "Gülşah Saraçoğlu, sahne için 3 tane bomba kıyafet yaptı. Benim için çok kıymetli… Çocukluğumuz beraber geçti. Aynı apartmanda büyüdük. Annelerimiz o kadar yakın arkadaş ki ben onun annesine cici anne diyorum. Bebekken Barbie bebeklere kıyafet dikerdi, ben şarkı söyledim. Bu gece ikimiz için de büyük bir heyecanı var. Çünkü bu gece ikimizin de gecesi. Çocukluk hayalimiz gerçek oldu. Ben şarkıcı oldum. O da istediği yerde… " şeklinde konuştu.

simge sağın harbiye açıkhava konseri

AYAKKABILAR MİNİK SERÇE'NİN 

Ayakkabılarıyla dikkat çeken Simge, “Bunlar minik serçemiz Sezen Aksu’nun ayakkabıları. Sezen Hanım’ın uğuru zaten üstümde. Bana dua da ediyor şu anda… Benim hayatımda onun desteği çok büyük. Kendimi Sezen Aksu koruması altında gibi hissediyorum. Bugün bu kutsal topraklara, sahneye onun ayakkabılarıyla çıkış yapacağım" diyerek usta isme olan minnetini dile getirdi.

simge sağın seksi elbise

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2020, 17:14

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Börü
Börü - 11 ay Önce

Hatim indirmişler onun için ???????? hatimin ne olduğunu biliyor mu acaba daha çok günaha girmen için mi hatim indirdiler